Organizování svateb a oslav

Od: Datum: 14.10.13 12:31 odpovědí: 2 změna: 16.10.13 06:43

Dobrý den, už párkrát jsme někomu zorganizovala oslavu nebo nedávno i svatbu. Ale to všechno jen "po známosti" ve svém volném čase (rodina, dobří přátelé apod.). Tak mě napadlo se tím začít živit - dělat to profesionálně. Máte s tím někdo zkušenost? Uvítám každou radu, jak s tím začít. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.13 21:12
avatar

Vyhledejte na internetu ORGANIZACE SVATEB, ORGANIZACE SVATBY atp. Zde Vám dnes pšenka nepokvete. Dělejte to jen pro přátele, pokud Vám i jim to udělá radost. Trh je těmito službami přesycen. Omlouvám se za svou strohost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.13 06:43
avatar

Přátelé, kterým to zorganizujete jen ze známosti a z dobroty srdce, to jistě rádi uvítají. Ale jinak si to v rámci šetření hodně lidí zařídí samo. Rodina si rozdělí úkoly, domluví se a zprostředkovatel není třeba.

Znám to podle jiného případu. Před 7 lety umřel tchán, v té době se ještě poskytovalo tzv. pohřebné. Paní v pohřební službě byla velice příjemná a jestli prý chceme, abychom nemuseli chodit po úřadech, ona nám zprostředkuje, že nám to pohřebné složenkou pošlou domů. Bude to stát maličkost -pětistovku. Zašla jsem si na úřad, vyplnila papír - žádost o pohřebné a za 5 minut bylo vyřízeno. A tohle by stálo 500 korun.

Víte, oni lidé dneska nemají tolik peněz, aby si dávali zařizovat a zprostředkovat i to, na co stačí sami. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.