Co dělá pošta, co zákazník na dobírce?

Od: Datum: 14.10.13 11:16 odpovědí: 3 změna: 14.10.13 11:45

Dobrý den,

chtěla jsem poslat dobírku. Podala jsem paní u přepážky podací lístek a červený dobírkový, načež mi podala ještě nějaký igelit, který si mám dolepit na balík, nědělalo se to moc dobře, mimochodem. Tohle má dělat kdo? Pošta nebo zákazník? Ptám se, proto, že to po mě nikdy nikdo nechtěl a ani ten igelit není veřejně k odebrání. Jak to je, ví někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dobrman*
Datum: 14.10.13 11:28

Tak to nevím, co to bylo za igelit, já jsem posílala začátkem září dva balíčky na dobírku a žádný igelit mi nikdo nedal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.13 11:45

Většinou to dělá paní na přepážce do toho igelitu se totiž pak strká ta složenka. Všimněte si když Vám dom přijde něco na dobírku, je na tom ten igelit, ze kterého na poště vyndavají složenku, kterou platíte. Paní Vám nejspíše chtěla ušetřit čas, než to vypíše do PC, aby jste to už měla hotové. Osobně na tom nevidím nic špatného, sám jsem to také několikrát dělal. Nyní na dobírku nic nezasílám a mám klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.10.13 11:43
avatar

Dobrý den, patrně se jednalo o takovou "kapsičku", kam se mohou umístit průvodní doklady k tomu balíku (např. dodací list). Nevím, kdo to tam má lepit, ale pokud tazatelka měla nějaké "lejstro" k svému balíku, tak to asi dělá podávající a "kapsičku" si po vložení dokumentu zalepí. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.