Jak se zbavit smegma?

Od: Datum: 13.10.13 22:57 odpovědí: 7 změna: 16.10.13 08:59
Ahoj, mám takový ten problém.. jednou za čas se mi začne tvořit smegma, prostě to dost zapacha a penis to pořád vylučuje . Rád bych se toho zbavil, na internetu se píše, ze se to má hodně mýt, jenže mě nejde přetáhnout předkozka. Co s tím? Prosím jestli si z toho chcete dělat legraci, tak raději neodpovídejte.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 13.10.13 23:06

Navštívit lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.13 23:07

Někdy si rádci obecně dělají legraci i z jiných otázek, z vás si nikdo snad legraci dělat nebude, ale zkuste mi odpovědět - už jste s tím byl u lékaře? V případě že ano, co vám říkal, to bychom mohli vědět , třeba někdo bude vědět pořádnou odpověď...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 13.10.13 23:27

Problémem je fimoza. Navštivte chirurga a nechte si udělat obřízku. Nejlépe úplnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.13 23:35
Předkožka musí jít přetáhnout. Nevím, z jakého důvodu nejde přetáhnout u vás, může být úzká předkožka, přirostlá, problém s uzdičkou.. Toto se obvykle ale řešívá už u malých dětí, napřed násilným postupným přetahováním, když to nejde, tak chirurgickým uvolněním, v krajním případě úplným odstraněním předkožky - obřízkou. Předpokládám, že jak kvůli hygieně, tak kvůli pohlavnímu životu budete nucen navštívit lékaře a toto problém vyřešit.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: hop®
Datum: 14.10.13 20:54
avatar

Nepíšete ani kolik Vám je let, ale s tímto problémerm doporučuji navštívit urologa, který zjistí o jaký problém přesně jde a doporučíVám řešení. Na tohle je opravdu potřeba odborník.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.13 20:56
avatar

zkoušet přetáhnout, a jestli nepůjde, tak k urologovi!

já s tím měl problém jako maličké dítě, ale "rozhýbalo" se to a na obřízku jsem nemusel :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 16.10.13 08:59

Dobrý den, nevěděl jsem to, ale na internetu jsem se dočetl, že smegma je u mužů proto, že pomáhá při vývoji oddělit předkožku od žaludu. Takže pokud Je Vám ještě hodně málo (tak do 10ti let), je to zcela v pořádku. Pokud jste ovšem už starší, měl byste navštívit chirurga, který Vám to udělá "místo přírody." Někdy se stává, že se to prostě nepodaří samoa je potřeba pomoct. A je to velmi časté, akorát Vám to nikdo neřekne, protože se za to stydí. Toto se u Vás ale mělo stát už dávno ale! Samozřejmě nebudu tu mluvit o dokonalé hygieně... Takže si skočte na chorurgii a hlavně se nestyďte, je to vina Vaší dětské praktické doktorky, protože ta Vás tam měla poslat, protože jejím úkolem je na to při první prohlídce přijít!

doplněno 16.10.13 08:59:

Ještě doplním, výkon se provádí v celkové anestezii, takže se nemusíte bát!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.