Má má dcera talent?

Od: Datum: 13.10.13 18:53 odpovědí: 13 změna: 13.10.13 21:16

Dobrý den, mám 13iletou dceru. Pořád mě otravuje s uměleckou školou a nějakými kroužky, ale nevím, jestli by prošla telentovými zkouškami (ano, máme je tam). Pokud talent nemá, nemělo by to cenu.. Proto přikládám fotky a ptám se, jestli v ní nějaké to nadání je..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.10.13 19:02

Ano,bez diskuzí prošlaVšechny předpoklady k tomu má,tak do toho!Držím palce

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.13 19:02

Otravuje?...Budte rada, ze ji neco bavi a chce se tomu venovat...Predevsim v tomto veku, je dobre ji podporovat.

doplněno 13.10.13 19:03:

A talent nejspis ma, tohle malokdo namaluje jen tak z pleziru :) takze ano, dala bych ji studovat na umeleckou skolu :)

Od: isteron
Datum: 13.10.13 19:03

Talent má, to určite ! Treba ju podporiť !

Ohodnoceno: 0x

Od: dobrman*
Datum: 13.10.13 19:06

Tak talent dle mého soudu rozhodně má, já bych tohle nenamalovala ani teď ve svém vêku, obrázky jsou opravdu moc hezké. Byla by škoda její talent nevyužít, obzvlášť když ona sama by takovou cestou chtěla jít. Myslím si, že by uplatnění našla v mnoha oborech.

Za sebe mohu říct, že bych ji rozhodně podpořila, pokud by talent neměla, tak by se na školu nedostala, navíc obrázky můžete vzít a na nějakých školách se poptat, jaký na to mají názor.

Dceři vyřiďte můj obdiv, je to šikula

Ohodnoceno: 3x

Od: ben®
Datum: 13.10.13 19:06

Dobrý den, jsem laik, ale ty obrázky jsou moc hezké. Dcera určitě talent má a zřejmě by ji i ta umělecká škola bavila. A do výtvarného kroužku může snad chodit hned. Rozvine tam talent a pozná něco nového. Myslím, že by byla škoda ji v tom bránit. Zdravím!

Od: alexandr147*
Datum: 13.10.13 20:09

Taky si myslím že obrázky jsou hezké ... ale i když uměleckou školu nestuduji vím že tam to není jen o tom umět nakreslit něco co vác baví ... musíte umět a většinu času v zaměstnání bude kreslit věci co ji nebaví a to je gigantický rozdíl ... to by měla zvážit než půjde na nějakou uměleckou školu a taky to že s uměleckou školou to není žádná sranda najít zaměstnání ... samozřejmě pokud by se nenaučila pracovat v něčem jako průmyslový design a grafické programy ale tohle se většinou nenaučí na nějaké střední umělecké ... jako koníček tam není o čem diskutovat ale jako zaměstnání? hoodně bych zvažoval

Od: askmenow*
Datum: 13.10.13 20:20

Rozhodně talent má.

Být vámi bych se zamyslela nad spojením (možná jen tentokrát nešťastně použitým, ale kdo ví) "pořád mě otravuje" - měla byse být ráda, že má úšlechtilý zájem, ať je v něm dobrá, nebo ne. To pro začátek. Navíc v něm dobrá je, takže byste jí měla co nejvíce s radostí podporovat. Při práci s dětmi jsem se často setkávala s takovými, které rodiče zadusili a vždy je předem vlastně odradili od všeho, do čeho se chtěly pustit. Tak jsem na to dost háklivá. Chápu, že spousta dětského nadšení je pomíjivá, chce to ale podle mě raději častěji riskovat, že dítě něco přestane bavit, než v něm zadupat talent, zájem a obecně chuť se rozvíjet.

Není nic snadnějšího, než jí k těm zkouškám přihlásit a rozhodnutí nechat na odbornících, ne?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.10.13 20:23

Talent má, moc hezké obrázky ... talentové zkoušky určitě udělá o tom nepochybuji .

Datum: 13.10.13 20:29

Umí pracovat s linkou, znázornit objem, vlasy jsou perfektní - doporučuji za svou dceru, která to posoudila, já tomu nerozumím...

Datum: 13.10.13 20:25

Obrázky jsou hezké, znalec by asi chyby našel , já bych to nenamalovala i kdyby mi dávali nevím co. Určitě dceru v její činnosti podpořte. U nás na zájmovou uměleckou školu žádné talentovky nejsou ale je to docela drahý špás.

Datum: 13.10.13 20:59

Dcera určitě talent má. Výtvarný kroužek ji určitě pomůže - už jen to, že bude muset udělat něco, co dostane zadaného - na talentovkách taky dělají konkrétní věci.

Pokud bude chtít na uměleckou školu, tak proč ji to neumožnit. Teď má asi dva roky do výberu SŠ a tam může svůj názor změnit - neberte ji ho, třeba se rozhodne, že chce být lékařkou.

Podporujte ji!

Od: axlik*
Datum: 13.10.13 20:59

Otravuje? Já jsem v jejím věku chtěl do kroužků a neměl jsem nic, vše jsem si musel zaplatit a zařídit sám a učit se sám doma a ještě poslouchat nadávky, že mi to nejde a ať toho nechám. Dnes jsem za to fakt "velmi vděčnej" :) takže PODPOROVAT!

Datum: 13.10.13 21:16

Já si myslím, že Vaše dcera nepopiratelně talent má a je veliká škoda, že už dávno do výtvarky nechodí. Náš syn, kterému je 14 tam chodí už 6 let a řekl bych, že není tak dobrý jako Vše dcera.

Každopádně si nesmírně važte toho, že má dcera v pubertě takovéhle zájmy a vřele doporučuji ji na výtvarku dát, jako ideální se jeví dát ji do ZUŠ na výtvarný obor.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.