Výzum - vyřízení, cena

Od: Datum: 13.10.13 13:17 odpovědí: 3 změna: 13.10.13 16:50

Přeju překné nedělní odpoledne :)

Kdybych si chtěla dejme tomu vyřídt výzum do Ameriky (Kanady), kolik dní,měsíců předem si to musím začít vyřizovat? Především by mě zajímalo kolik se za to platí. Víte to? A platí se ta určitá částka už před vyřizováním nebo po vyřízení? Předem děkuju za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 13.10.13 13:39

turistický vízum do usa - na jaře jsem platil tuším 120 USD, a pak se platilo něco málo v korunách za doručení pasu zásilkovou službou, obojí se platí předem. pas mi doručili za 2 dny po návštěvě ambasády a žádosti o vízum. více zde: http://czech.prague.usembassy.gov/viza-do-usa.html
p
s:nemáte pas s biometrickými údaji? pak stačí pouze vyplnit přes net ESTA a vytisknout

Ohodnoceno: 0x

Od: au1
Datum: 13.10.13 13:40

tak upravuji, stojí to teď 160 USD + 150 CZK za doručení pasu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.10.13 16:50

Mockrát děkuju. Já se nikam nechystám, ale známý, tak chce na rok odjet, aby s zdokonall jazyk. Ještě jednou děkuju :)

doplněno 13.10.13 16:51:

tam*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.