Dlouhodobé problémy se spaním

Od: Datum: 13.10.13 07:29 odpovědí: 4 změna: 13.10.13 09:40

Dobrý den.Je mi 58 let žiji spřítelkyní v bytě. Jsem svářeč pracuji na jednu směnu. Mám delší dobu problémy s usínáním a celkově se spaním. Dříve jsem usnul a ráno mne obudil mobil. telefon. Kde bude problém co stím? Nemíním ale pít ruzné čaje atd.Poradte mi děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.13 07:39
avatar

#problémy+se+spaním "D Archiv :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: duha®
Datum: 13.10.13 08:47
avatar

kupte si v lekarne Benosen a berte dvě tablety před spaním je to jen přírodní žádná chemie takže nenávykový sám to beru a spím jak miminko

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.13 09:00
avatar

Dobrý den. Tak přesnou příčinu by určil jen lékař, s kterým byste rozebral Váš způsob života podrobněji. Může to být špatně větranou místností, podrážděnou psychikou, začalo se topit, tak i příliš suchým vzduchem např. Popřemýšlejte o té psychice, zda Vám nepřibyly nějaké starosti, problémy ve vztahu, v práci atd. To vše může mít za následek problémy se spánkem. Píšete, že nemíníte pít čaje atd. Bohužel, když člověk dlouhodobě trpí nespavostí, pak nakonec ještě rád sáhne po čemkoli, jen aby se vyspal. Protože jinak je neustále unavený, podrážděný, neodpočinutý...Takže vyzkoušet co zabere, je jediná možnost nakonec.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.13 09:40
avatar

Zeptám se, jak dlouho pracujete na této pozici? Absolvujete pravidelné lékařské prohlídky u lékaře? Měl by jste jednou za tři roky. Co se lékaře na to zeptat. Zamyslete se, jestli na Vás negativně nepůsobí vedlejší účinky při práci se svárečkou, blikání, nezdravé spaliny, vynucená poloha, elektromagnetické pole atd.. A těch nehmatatelných, člověku neviditelných škodlivých vlivů je více. Něco ke špatnému spánku ovlivní věk, ale mám za to, že hlavní problém bude ve Vaší práci. Možná by jste potřeboval celkově zklidnit. Jestli nemáte vybranou dovolenou, navrhuji Vám vydat se do lázní na dva - tři týdny. I třeba s přítelkyní. Pokud máte i jiné zdravotní problémy, zkusit pobyt přes svého lékaře, aby jste si zaplatil pouze stravu a ubytování a nebylo to tak drahé. I v zimě je v lázních nádherně. Odpočinete si nejen fyzicky, ale i psychicky. Tady bych šla do toho, něco udělat pro své zdraví. Každý člověk je postradatelný. Jste pořád pro muže v kritickém věku. Možná jste již zadával někdy na jaře podobnou otázku. Též se jedná o svářeče, stejný věk, stejné problémy. A je vidět, že je to dlouhodobý problém. Vím, že v dnešní době je potřeba vydělávat, svářeči jsou dobře ohodnoceni. Přemýšlel jste o variantě jiné práce? Zauvažujte, pokud dlouhodobý odpočinek nepomůže, o změně zaměstnání. Rozhlídněte se po svém pracovišti, i vzdálenějším, jestli by se tam nenašla nějaká pro Vás vhodnější pozice s klidnějším režimem. Do důchodu to máte za pár a chcete si ho užít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.