Oba dva fotografové - konkurence doma

Od: Datum: 12.10.13 13:22 odpovědí: 3 změna: 12.10.13 16:15

Dobrý den,

máme problém týkající se našeho společného zájmu. Já i ona fotíme a mně vadí, že kvůli mně nefotí tak jako dříve. Dříve fotila více(častěji), než když jsme teď spolu. Když se jí zeptám proč, tak prý pro to, že se stydí za to, co se jí tam pak ukáže, když se jí to zrovna nepovede. Nedokáže asi pochopit, že já se potýkám se stejným problémem. Ale asi to beru jako něco, co je součástí focení, že i někdy se dobré snímky prostě ne a ne povést. Poraď te mi prosím, jak ji přesvědčit k tomu, aby zase začala fotit. Protože její fotky jsou velmi krásné a přijde mi jko hodně velká škoda, aby toho nechávala kvůli mně, to mě hodně moc mrzí.

Děkuji, R.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.10.13 13:42
avatar

Dobrý den, možná více chválit a méně kritizovat - tím zvyšovat její sebevědomí. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.10.13 15:24
avatar
Pokud se povede cca 1 fotografie ze 40, potom se jedná o velice solidního fotografa.Pokud se povede více fotografií, pak to je většinou nedostatkem sebekritiky fotografa.S dost slušnými fotografy se na těchto číslech shodnu.
Konstruktivní kritika ještě nikoho nezabila a je třeba ji umět přijmout.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: hm®
Datum: 12.10.13 16:15
avatar

Musíte jí to vysvětlit sám. Prostě jí řekněte, že pěkných fotek vzniká vždycky málo a že občas mívá nádherné a těch je velká škoda, když nevzniknou. A taky že třeba máte rád, když fotí ... :) A že je pěkné, když se pak v těch fotkách můžete přehrabovat a že ... třeba Vás to samotného tak nebaví, jako když fotíte oba (což je asi i pravda).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.