Tyčinka piercingu v jazyku

Od: Datum: 10.10.13 17:29 odpovědí: 7 změna: 11.10.13 23:03

Dobrý den,

zrhuba před 5 týdny jsem si nechala píchnout piercing do jazyku v zahraničí. Bylo mi řečeno že po 3 týdnech mohu piercing vyměnit za kratší. Koupila jsem si tedy kratší tyčinku, jenže se nevyznám v délkách a tahle mi připadla rozumná. Zkusila jsem si ji našroubovat, ale zdála se mi krátká, po chvilce se mi ale povedlo nasadit a zašroubovat, ale nevím jestli to není až moc těsné. Může to být jen tím že jsem zvyklá na tu dlouhou která se dává pro začátek? Nebo jak dlouhý kousek by měl trošku vystupovat z jazyku? Jen chci vědět jestli mi ta velmi krátká tyčinka může nějak ublížit.

Moc děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.13 18:01
avatar

Je to jednou cizí těleso v organismu a je to stejný neřád, jako muška v oku, či jablečné jádro ve slepáku. A´T je tyčka krátká nebo dlouhá, není to prostě dobře. A viděla jsem jednou zuby známé po ročním nošení hřebíku v jazyku. Měla zuby otlučené, jako by jí v puse vybouchl semtex. Jen si tím člověk mrzačí tělo. Ale tohle jste určitě slyšet nechtěla, omlouvám se. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: marika*
Datum: 10.10.13 18:17

Snažím se to aspoň trošku kompenzovat plastovou kuličkou, která by neměla tak moc ničit zuby a zubní sklovinu... Každý má na tyhle věci jiný názor, neplánuji piercing v jazyku nechat celý život, jen každý má občas období kdy udělá něco šíleného

Ještě jen k těm cizím tělesům v organismu, když vám našroubují šrouby do nohy, také to je cizí těleso které tam nemá být, ale člověk se s tím naučí žít a tělo je po nějaké době taky přijme

Datum: 11.10.13 03:43
avatar

Mariko, šrouby do nohy si nikdo nenechá dávat pro pochybnou "parádu".

Je velký rozdíl v léčení např. následků nehody a dobrovolným ničením vlastního zdraví!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 11.10.13 06:15

Jak píše Ivzez - mám v koleni 20 šroubů a nejspíš mě časem čeká celý kloub. Havárie. Ale dobrovolně bych do sebe strkat dráty rozhodně nenechal. Nejsem masochista.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marika*
Datum: 11.10.13 23:02

Ale já jsem vůbec neřekla, že šrouby jsou pro parádu. Uvedla jsem pouze příklad, že tělo si na to taky zvykne i když to k němu nepatří... Jinak děkuji za poučování, ale uznám sama za vhodné jestli chci nebo nechci piercing. A myslím že otázky ohledně piercingu nejsou sprosté nebo pohoršující, tak si prosím poučování o tom zda-li je to dobré nebo ne nechejte pro svoje děti. Jen jsem položila slušný dotaz, na který jsem očekávala slušnou odpověď... Pěkný večer ;)

Datum: 11.10.13 10:03
avatar

Opravdu nechápu, proč je u každého dotazu s tetování nebo piercigem množství "poučujících" příspěvků, co nijak neodpovídají na otázku. Tetování či píchnutí piercingu je rozhodnutí tazatele (kdo chce kam, pomozme mu tam), a lidé, co toto nechápou či nesnáší, by měli držet na uzdě svoji touhu se vyjádřit.

K dotazu - jasně, teď se ti to zdá těsné, protože jazyk ještě není 100%. Časem by to mělo být ok. Nicméně do jazyka doporučuji o něco delší tyčinku, u všech kamarádů, co to mají, jsem viděla delší. Z důvou toho, že stejně jako u krátkého piercingu do ucha má potom píchnutí dírka tendenci se více rozšiřovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: marika*
Datum: 11.10.13 23:03

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.