Sázení na sporty s jinými

Od: Datum: 09.10.13 20:14 odpovědí: 2 změna: 10.10.13 13:29

Dobrý večer. Chtěl bych sázet na sporty ale s připojením sázkaře ktrý by mi poradil jak sázet stím že s vyhrané částky bych mu dal odměnu v %. Případně odkazy na stránky které mi poradí jak sázet. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.13 07:28

od toho rychle pryč, v delším horizontu je málo kdo v plusu, kdyby byli lidi v plusu sázkovky by už tu nebyly byly by v krachu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.10.13 13:29

Co je tohle za blud... nevím, jaké máš zkušenosti ty, ale sázení na sport je jedna z mála "hazardních" příležitostí, u kterých lze výsledek ovlivnit... tak jednou za rok mám období 2 - 3 měsíce, kdy sázím a za ty roky se mi nikdy nestalo, že bych byl v mínusu... neříkám, že tam žádné riziko neni, ale pokud se věnuješ jen nějakému sportu a třeba i jen několika soutěžím a dáš tomu trcohu času, tak to riziko značně redukuješ...a pak taky se vyhýbat sázení dvaceti událostí na tiket či sázet za 20 Kč... mně osobně se osvědčilo sázet dva až tři zápasy na AKU (nejsem příznivec různých derivátů...)...aku kurz 2,5 - 3,5 za 1 000 Kč...tři tikety...vyjede jeden... jsem +- na nule, vyjdou dva zisk atd... samozřejmě se může stát, že nevyjde ani jeden, ale jelikož si vedu podrobné statistiky, tak to je tak jedno za deset sázek...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.