Výživový poradce

Od: Datum: 04.10.13 14:56 odpovědí: 4 změna: 05.10.13 23:24

Zdravím všechny, chci se zeptat jaký máte názor na výživové poradce a jestli máte také nějaké zkušenosti, případně s kým.
Díky za všechny reakce :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fisa*
Datum: 04.10.13 14:57

Chceš jenom zhubnout, nebo i nabrat svaly? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.13 23:24

No chtěla bych nejen zhunout, ale tak celkově zpevnit i tělo.

Od: lenickalysa*
Datum: 05.10.13 13:57

Ahoj, samozřejme záleží z jakého důvodu člověk k výživovému poradci chce jít, jestli to není zbytečné, ale můj názor i zkušenosti jsou jen pozitivní. K nutričnímu poradci, v mém případě tedy poradkyni, jsem se rozhodla jít kvůli potížím se žlučníkem a zažíváním. Na doporučení své známe jsem šla do Nutrizone k Lucii Fialové, připravila jsem si svůj jídelníček a vypsala své aktivitys, které týdně dělám a podle toho mi Lucie sestavila jídelníček pro mě, který se však musel odvíjet od mých problémů právě s zažívám a žlučníkem. Pravidelně jsem chodila na konzultace a vš se postupem času dalo do pořádku a nyný se cítím skvěle a občas si můžu dovolit i jída, na které jsem dřív ani nemohla pomyslet.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.10.13 23:16

Moc děkuji za odpověď :)
O Lucii Fialové už jsem slyšela, slyšela jsem také, že nabízí dárkové poukazy, tak mě napadlo, že bych ho koupila mamce k Vánocům, ta má taky problémy s nadváhou a na konzultace bychom mohly chodit spolu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.