Svedeni ruky svrab?

Od: Datum: 02.10.13 14:39 odpovědí: 13 změna: 03.10.13 19:23

Ahoj potrebuju poradit mma uz tyden problůem stim,ze mam jakoby lehounkou krec v ruce min citlivou pocit jakobych mel koprivku ruka je citliva na studene jako treba zub a casto me narazove zacne svedit na 2-3 mistech jenze na skrabani to nereaguje jakoby to bylo hluboko pod kuzi. nezko popsatelne problemy,ale fakt je to neprijemny. kolega me rika,ze mopzna svrab,ale zadne pupinky nemam. k doktorce sem zatim nemel cas letet. setkali ste se stim nekdy nekdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dako®
Datum: 02.10.13 14:58

Ahoj, neřekla bych, že to je svrab. Nemáte nějakou depresi, nervy, nějaký problém? Já jsem měla před lety taky svědění pod kůží, ale na noze a dělaly mě to nervy.

Ohodnoceno: 0x

Od: fiatbrava
Datum: 02.10.13 15:20

jo ty mam odjakziva:D sem nervak jak hovado a mam stresujici praci. no,ale todle se mi nidky nestalo treba me bolelo bricho nebo sem mel prujem,ale todle neee. mam obavy trosku

Od: dako®
Datum: 02.10.13 15:50

Nojo, to znám, z nervů průjem mám taky. To svědění je fakt nepříjemný. Zajděte k doktorovi, aby Vám dal nějaký prášek na zklidnění třeba Ditiaden by mohl pomoct.

Datum: 02.10.13 15:33

Trpíte na opary?

Datum: 02.10.13 15:39

nemyslim si ,ze nejak moc mam tak 3x za rok. ted me to zase svedi zrovna a fakt se to prenasi od zapesti bodove do paze a pak na biceps tydle 3 mista me svedi hrozne

Datum: 02.10.13 15:57

Tohle svrab určitě nenní. Ten se dělá v ohybech a mezi prsty končetin. V lékárně si kupte Zodak, je na záchvatovité svědění a je volně k prodeji, není na utlumení. A bude po problému. ;) Stává se často, že se svědění po prášku vrátí až za dlouhou dobu. Není potřeba ho jíst pravidelně.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.10.13 16:04

ja jen jestli to nemuze nejka souvist s tim,ze sme nedavno asi 14 dni bral prasky proti roupúum mel sem to dost silne ,takze sme nebral doporucenou 1 tabletu,ale 4

Datum: 02.10.13 19:46

Zkuste ten Zodac, bude to alergie na zmíněného parazita. Ale hlavně parazita zničit.

Datum: 02.10.13 21:28

no pockat,ale teho marazita sem mohl mit kdovi jak dlozho mati to mela pul roku a neresia. me to zacalo az tyden po praskach a vymizeni. to mi nejak nejde do hlavy

Datum: 03.10.13 06:56

Fiate, neřešte! Jestli se chcete zbavit svědění, kupte si Zodak! *hej*

doplněno 03.10.13 07:16:

To ovšem jen tehdy, když svědivé místo není červené, opuchlé, horké. Jestli je červené, horké, opuchlé, je potřeba zajít na kožní.

doplněno 03.10.13 15:41:

Ano, Zodac jsou maličké tabletky. To, co svědí vás, to je nějaké nervové zakončení. A na to tyhle prášky, jinak naprosto neškodné, jsou. Rozeškrábete-li si kůži, určitě se do ní něco dá. Nějaká infekce!

Datum: 03.10.13 08:46

ale chapete,ze me to svedi pod kuzi jo? to co doporucujete je masticka? nebo nejaky prasek? stale to nesutuuje a ma necitlivost v te ruce

Datum: 03.10.13 08:06

Svrab je zákopová vojenská nemoc, dnes ji mezi lidi rozšiřují hlavně bezdomovci. Je způsobený parazitem, který se jmenuje Zákožka svrabová. Prokousává si v kůži chodbičky, do kterých se dostávají záněty a znich pak vznikají ty pupínky, jak správně říkáte.

Svrab nemáte, protože už byste ho neměl jen na jedné ruce, ale na obou a možná i jinde.

Datum: 03.10.13 19:23

Jen upřesním-spíše naž na ruce tak na zádech či břiše a poté až rucči spíše paže.

Jediná rada dojdi si k lékaří.Zde nikdo i pokud bychom tu byli někdo lékař,tak stejně neporadíme přesně neboť to nevidíme!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.