1x

Najit rodinu,pribuzne

Od: Datum: 02.10.13 06:19 odpovědí: 4 změna: 02.10.13 14:48

dobry den,nevim jak mam zacit...vzdy jsem cilila ze nepatrim do rodiny kde jsem vyrustala...hledam kdo je ma matka,nebo jednoho cloveka ktereho mamka udajde take vychovavala s nama nevim jak se jmenuje nic,ale ze bydli v ceskych budejovicich...nemuzu se nikoho zeptat..mamka uz umrela...a i ostatni clenove rodiny kdo by mi to rek...a ty jiny mi vse taji...dekuji za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.13 07:15

Dobre rano :)

Co zacit tim, ze zajdete na socialni urad, matriku v meste, kde jsi se narodiil(a), (pravy RL) atd. Pisemne , ci telefonem ti nic nereknou, ale osobni ucast,...no, zalezi na lidech. A pak, pisete, ze "mamka" jiz zemrela.., ale myslite, ze ta biol. matka by o setkani stala?...ovsem ja mam rada stastne konce, takze bych byla taky zvedava, ale hlavne, aby jste to pripadne zklamani ustal(a) Vy, to je dulezite. Hodne stesti :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.10.13 08:07

Kolik máte let? Jak jste stará?

Od: dako®
Datum: 02.10.13 14:45

Jestli jste plnoletá, tak navštivte matriku ve městě, ve kterém jste se narodila. Vezměte sebou rodný list.

Od: buss®
Datum: 02.10.13 14:48

Úřad bude brát v potaz - a jaký je právní zájem? Sdělují se u adoptovaných děcek rodiče?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.