Menses během braní HA

Od: Datum: 01.10.13 19:09 odpovědí: 1 změna: 01.10.13 19:28

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Beru HA, ale minulý týden se mi stalo, že jsem během užívání léků dostala najednou mentruaci (pravda, že jsem si předešlý večer zapomněla pilulku vzít, ale to už se mi párkrát stalo a nikdy jsem z toho m. nedostala). Bylo to asi po dvou týdnech od předešlé menstruace. Teď jsem platíčko dobrala a mám tu týdenní pauzu pro menstruaci. Jenže si myslím, že bych to neměla dostat, když mi před pár dny skončila. Jenže jak teď postupovat s tou antikoncepcí? Mám si jí vzít normálně po týdnu, i když se menses nedostaví, nebo pak v první den menstrace, která by měla být asi za necelé tři týdny? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.13 19:28
avatar
Ať už se menstruace dostaví nebo ne, tak klasicky sedm dní pauza a pak začít brát další platíčko.
Rozhodit cyklus umí kde co, to se občas stane a příčiny jsou různé.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.