Hledám písničku - neznáte ji?

Od: Datum: 01.10.13 19:07 odpovědí: 3 změna: 01.10.13 19:53

Hledám písničku, kterou jsem slyšela párkrát v rádiu a jednou viděla videoklip v TV. Bohužel si nepamatuju interpreta ani název skladby. Nevybavím si ani žádná slova, přestože to je zpívané česky. Ten zpěvák zpívá tak zvláštně, že jsem se nesoustředila na slova ale spíš na melodii a ani jsem vlastně nerozuměla o čem zpívá, ale vím jistě, že zpíval česky. Takže zkusím alespoň popsat to, co si pamatuju z videoklipu: Nějakej týpek zpívá na kopci. Hodně nahlas a má takový divný pohyby, hodně hází hlavou a je takovej divnej - jako jak ten zpěv prožívá asi. Pak tam někdo pouští draky (ale nejsem si jistá, jestli to bylo v tomto klipu, možná si to pletu s něcím). No a na konci toho klipu nějací lidé běží po krajině a v blátě. Klip je točen v přírodě (všude kopce a tráva) a je to točeno v takové ponurejší atmosféře (tmavší, šedé barvy). Víte co to je a kdo to zpívá?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 01.10.13 19:08

I.Mládek a Jožin z bažin

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aja999*
Datum: 01.10.13 19:16

To není ona. Tohle zpíval nějakej mladší zpěvák (cca mezi 20 - 30) lety, vypadal divně v tom klipu jak zpíval a jak to prožíval, i ta písnička je taková divná - nevím jak to popsat, ale nezní špatně.

Od: matatttttaata
Datum: 01.10.13 19:53


:) )

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.