Co znamenaji ty zony v zakovskem prukaze?

Od: Datum: 01.10.13 15:44 odpovědí: 2 změna: 01.10.13 17:02
Dobrý den, dneska jsem si udělal zakovsky průkaz. Co znamenají ty zóny? Já vždy jezdím autobusem s jiným číslem. Nevím, jestli ty zóny znamenají čísla toho autobusu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.13 15:53

Neboj, ta číla se nijak netýkají busů, ale označují jakési územní zóny, kudy bus jede. Třeba Brno má v centru zónu 100 a okolo centra 101 (nebo obráceně:)), takže když mám šalinkartu na zóny 100 +101, v těchto dvou zónách se mohu pohybovat. Mimo ně už karta neplatí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.10.13 17:02

100 je centum Brna, 101 je zbytek Brna - šalinkarta má dvě části - máš kupon, kde je doba platnosti a vypsané zony, kde platí a pak kartičku, kde je fotka a tam jsou taky zony, kde platí.

Žákovský průkaz máš na zony přes které potřebuješ jet po trase domov-škola a jen tam máš nárok na studentskou slevu, jinde ne.

Jinak nebylo by špatné uvédst město, takto se můžeš dozvědět spoustu zavádějících odpovědí.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.