Chemoterapie - ano či ne?

Od: Datum: 28.09.13 15:25 odpovědí: 6 změna: 28.09.13 19:46

Zjistili mi nádor na plici rozsahlý..V papirech se píše že mám začít s chemoterapii..Ale ja furt nevim, zemřela mi maminka a segra po chemoterapiich..jaký ej váš názor na chemoterapie ano či ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.13 15:31
avatar

Je mi líto, že vás něco takového potkalo.

Ale ony nezemřely na chemo: zemřely na nemoc, na kterou už nic nezabralo. Dejte si naději na uzdravení a poslechněte lékaře. Jestli váháte, domluvte si konzultaci ještě s dalším lékařem, ať vám řekne svůj názor. Ale neobracejte se k alternativám, ani nepřestávejte bojovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.09.13 15:47
avatar

Je mi smutno, s čím se musíte potýkat. Ale jak už psala Sargo, Vaše nejbližší nezemřely následkem chemoterapie, ale následkem hrozné nemoci. Je možné a přála bych Vám to, že lékaři objevili u Vás problém dřív a že si s tím chemoterapie dokáže poradit. Musíte doufat a nesmíte házet flintu do žita. Jistě máte kolem sebe své blízké, pro které má cenu bojovat. Přeji Vám hodně sil a ať zvítězíte. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jh11
Datum: 28.09.13 17:47

Nedávno jsem četl o léčbě vitamínem C, obrovskými dávkami infuzemi.

Pracoviště mají myslím v Liberci.

http://www.novinky.cz/domaci/…-cesku-infuze-vitaminu-c.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zoltan*
Datum: 28.09.13 18:45


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.09.13 19:35
avatar

Neváhejte, poslechněte lékaře a běžte na chemoterapii ! Lékařská věda se stále vyvíjí. Znám několik lidí ve svém okolí, kteří ji podstoupili. V současné době jsou v pořádku a užívají si života. Jen to nesmíte předčasně vzdávat ! A nevěřte zázračným léčitelům, na tuhle nemoc jsou všichni krátcí ! Držím palce !

Ohodnoceno: 2x
 
Od: davidp*
Datum: 28.09.13 19:46

Dobrý den,

za sebe mohu jen říci, abyste posbírala maximum informací o způsobu léčení, které Vám navrhují lékaři a pak udělala rozhodnutí. Nedejte na negativní zkušenosti z rodiny. Uvědomte si, že Vaši příbuzní nezemřeli na chemoterapii, ale na nemoc, se kterou bojovali. I Vy bojujte, ikdyž sám si nedokážu představit, jak těžké to musí být. Držím Vám palce

David

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.