Dárek pro 18 letou přítelkyni?

Od: Datum: 27.09.13 07:18 odpovědí: 4 změna: 27.09.13 16:20

Ahoj, přítelkyně bude mít brzy 18 let. Jsme spolu přes rok a jako dárek mě napadlo se s ní zasnoubit. Říkám si ale, jestli to není brzy a neměl bych jí dát něco jiného.. Samozřejmě bychom se vzali až tak třeba za dva roky, takže si říkám, jestli není divný pro ní být dva roky jen zasnoubená. Máme mezi sebou velmi vyrovnaný vztah, naštěstí jsme se ještě nepohádali a oba víme, že ten druhý je ten pravý.

Takže je to dobrý nápad nebo ne? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.13 07:25
avatar

dobrý nápad to není, raději jí něco kupte

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.09.13 07:27
avatar

Někdy je zasnoubení pro dívku velikým obdarováním, jindy velikým potrestáním. To ukáže až život. Ale nechci si dělat legraci z vašeho pěkného a bezkonfliktního vztahu.ˇTraduje se, že svatba by měla být do roka po zásnubách. Proto si myslím, že pokud se chcete brát až za 2 roky, že je na zasnoubení dosud brzy. Až tak za rok. Nevím, zda studujete nebo si vyděláváte, ale přemýšlela bych pro dívku o nějakém pěkném a jemném šperku, který byse hodil k jejímu mládí. Jemný celozlatý prstýnek, případně s maličkým kamínkem. Pokud nejste tolik solventní, či slečna dává přednost bílému kovu, pak stříbro, či chirurgickou ocel. Ale z ní jsou ty šperky většinou takové velké a hrubší, než ze zlata či stříbra. Případně kupte lístky do divadla či na koncert podle toho, co má ráda. Mně by neurazil žádnou hrou Járy cimrmana, případně koncertem Spiritál Kvintetu, šla bych třeba o půlnoci. Jistě i ona má něco oblíbeného a to jí k jejímu velkému a krásnému dni nadělit. A po představení třeba zajít do pěkného podniku a zakončit to dobrým jídlem. Tak a´t dobře pořídíte a dárek se líbí, ať už jakýkoli. *palec* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: me
Datum: 27.09.13 07:29

Studuji i vydělávám. :D Asi to vidím na to divadlo a večeři. :) Děkuji.

Od: narf
Datum: 27.09.13 16:20

Prstýnek se hodí vždycky, ani to nemusí být k zásnubám. Jen tak jako nadhození...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.