Sex bez ochrany - % rizika otěhotnění

Od: Datum: 24.09.13 00:59 odpovědí: 12 změna: 26.01.15 03:12
Dobrý den,poraďte prosím,měl jsem poměr s ženou která vysadila prášky protože se rozešla s přítelem před půl rokem a zhruba půl roku už nebere prášky a měli sme teď spolu poměr bez kondomu i bez antikoncepce,neudělal jsem se do ni ale stihl jsem ho vyndat,byla to vášeň ale ted si člověk uvědomuje co to bylo za hloupost,poraďte je nějaky procentuální výpočet,jaké je riziko,děkuji moc
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 01:00

50:50

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.09.13 05:46

takto to praktikuji s kazdou partnerkou, nez to zacne byt casem tak divoke (napr sex 2x za sebou), ze uz je pak treba radsi prasky... uz bych teoreticky mohl mit dite pubertaka, a vzhledem k tomu, ze zadne takove tady nevidim :) mi vychazi procenta 90% ne vs 10% ano... Nicmene myslim, ze je to individualni, nekomu se proste v precum (nenapada me prihodny CZ ekvivalent) spermie objevuji, jinemu ne

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.09.13 10:17

Nic ve zlém, ale taky vám to může vycházet proto, že jednoduše střílíte slepýma. 20 procent všech párů je neplodných z důvodu problémů u jednoho či obou partnerů. Navíc čím starší, tím horší.

Datum: 24.09.13 07:45

Když jste dost inteligentní na to, aby jste měl sex, měl by jste být i dost inteligentní na to, aby jste věděl, že se to určit nedá, jak bylo napsáno, je to 50:50. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.09.13 08:10

Pravda je trošku jiná, než někteří zdejší rádci napsali. Při vašem způsobu sexu je skutečně padesátiprocentní pravděpodobnost otěhotnění. Ale tento poměr 50:50 platí pouze tehdy, když tuto metodu používáte opakovaně a po delší čas. Je to opravdu velmi nespolehlivá antikoncepční metoda.

Jestli jste ho stačil vytáhnout a nic tam nepustil, pak vaše partnerka pravděpodobně těhotná není. Ale dávejte si pozor, protože ven se nikdy nedostanou úplně všechny spermie. Ty co se nedostanou ven, mohou v té vaší trubičce žít i několik dní. Při příštím sexu se dostanou ven, aniž byste o tom věděl nebo něco ucítil.

Vezměte si prezervativ a ucukněte i s prezervativem.

Datum: 24.09.13 10:40

To si dovolím nesouhlasit. Ano, spermie mohou v močové trubici přežít pár hodin, ale určitě ne několik dní. Je to díky kyselému prostředí moči, která téměř všechny spermie zahubí při prvním vymočení po sexu. A to 0,1 % při druhém.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 24.09.13 10:54

Vážení a co plodné a neplodné dny? 10 dní po menstruaci 10 před menstruaci? To nezohledňujete? ;) Takhle jsem sexovala mnoho let. Bezpečně. Jednou přítel odejel o dva dny později, než jsem měla spočítané a já jsem zapoměla zkontrolovat v kalendáři. A bylo to! Starší dcera na cestě! A jsem ráda, že ji mám.

Datum: 24.09.13 10:56

Ee, protože spermie se udrží v těle ženy několik dní, tudíž mezitím žena může z neplodných dnů přejít na plodné:)

Kamarádka staršího vydání nikdy nepoužívala HA, prý se vždycky spoléhala na tuto vypočítávácí metodu.

Od: rnk*
Datum: 24.09.13 12:20

Jsou případy otěhotnění po styku již na konci menstruace. jeden znám osobně.

Od: bobekkk
Datum: 24.09.13 12:31
Dobrý den když ste otěhotněla tak to manžel stihl nebo nestihl vyndat?děkuji za odpověď
Od: rnk*
Datum: 24.09.13 12:22

Při včasném vyndání a první souloži ten den je riziko minimální. Spíše jste mohl chytit pohlavní nemoc. Horší by to bylo, kdybyste šel hned poté na druhé číslo.

Od: blb
Datum: 26.01.15 03:12

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.