Podceňuji se

Od: Datum: 23.09.13 13:36 odpovědí: 1 změna: 23.09.13 13:52
Dobrý den,
mám se sebou takový problém, který mě docela trápí.
Hrozně se ve všem podceňuji. Někteří tvrdí, že zbytečně - nevím, nedokážu posoudit. Chtěla bych zpívat, ale nikam nejdu, protože nejsem úplně nejlepší zpěvačka. Chtěla bych psát do školních novin, ale nemám se psaním zkušenosti a nevím, jestli jsem dost dobrá. Chtěla bych tančit, ale asi mi to moc nejde... A tak to mám odmala se vším. Omezuje mě to, ale co s tím mám dělat?! Jak mám překonat ten strach, že mě někdo odmítne, že budu pro smích? Stydím se i v restauraci objednat jídlo!
Děkuji.
Pěkný den

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 23.09.13 13:52

Ahoj děvče,

za prvé si udělej jasno, v čem chceš být dobrá resp. v čem se chceš prosadit. Chceš zpívat, tančit, psát a možná i lítat a o je na jednoho člověka moc. Začni nenápadně např. s psaním a dej to přečíst svým blízkým (nikoli rodičům, kteří tě pochválí automaticky). A taky nemusíš se vším hned na veřejnost. Zpívání i tanec si můžeš zkoušet sama a pokud to nebude profesionální, můžeš si zpívat a tančit pro radost. Touha něčím vyniknout tě zbytečně svazuje. Dělej věci pro sebe a uvolněně a pokud se věci povedou, hurá, ale není potřeba to lámat přes koleno.

David

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.