Občas mě v zádech lehce zabrní

Od: Datum: 26.05.13 15:02 odpovědí: 6 změna: 26.05.13 17:59

Zdravím, ohla jsem se pro koště, které mi spadlo a když jsem se narovnala, no byla to ukrutná bolast, nemůžu se moc hýbat, občas mě v zádech lehce zabrní a když dýchám, tak to také bolí, trošku nad ledvinami. Předem děkuji za všechny užitečné odpovědi :(.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: celp®
Datum: 26.05.13 15:21

Zdravím.No asi skřípnutý nerv.Chce to klid a lékaře.

Datum: 26.05.13 15:24

Jedná se o tzv. ústřel neboli houser či hexenschuss. Postihl mě dvakrát, jednou bolest po dvou dnech sama ustoupila, musel jsem se však vyvarovat prudkých pohybů a zvedání těžších břemen, podruhé mně musela lékařka píchnout injekci proti bolesti. Zkuste utlumit bolest nějakými analgetiky, polehávat, šetřit se a pokud bolest neustoupí, navštivte lékaře nebo fyzioterapeuta.

Datum: 26.05.13 16:30

Terynko, když odněkud přiletím na koštěti, tak ho postavím vzorně do kouta. A ne že s ním mrsknu na zem. Já to aspoň tak dělám ;) Sebodka

doplněno 26.05.13 17:02:

Nojo, kočka má sedět na rameni a ne se promenádovat po místnosti *cert*.

Jinak ty záda - lituji Tě, protože už jsem to taky zažila. Já baštila nějaký prášky proti bolesti, kamarádka si došla k doktorovi a dostala injekci. Nejlepší je teď se uvelebit tak nějak polosedmo-pololežmo, najít polohu, kdy to nebolí a v tý setrvat co nejdéle ;)

Od: terry222
Datum: 26.05.13 16:46

Já sem ho postavila, jenže naše šikovná kočička se potřebovala podívat co to je, hrábla na to a bum :D.

Od: terry222
Datum: 26.05.13 17:09

No :).. k doktorovi se mi moc nechce :D.. mám pocit, že to i mírně přestává bolet :). každopádně moc děkuji za rady! :)

Od: zabu
Datum: 26.05.13 17:59

Taková asi nejmíň škodlivá chemie do těla je Paralen, a to 3x denně 1000mg-tedy 2x500. Pozor nesmí se na to pít alkohol. Málo se ví, že paralen má analgetické účinky až od 750mg. Nebo zkuste 3x denně Ibalgin 400.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.