První rande vs polibek

Od: Datum: 22.09.13 14:31 odpovědí: 11 změna: 22.09.13 21:50

Dobrý den,

brzy mě čeká opravdu moje první rande. Ta slečna je moc krásná a inteligentní, pozval jsem ji na kávu, už mám vše připravené ale zajímaly by mne 2 věci.

- můžu ji dát na první schůzce polibek, rozhodně ji nechci vyplašit.

- můžu ji pozvat do kina (aby nebylo divný že na první schůzce ji zvu hned na druhou)

Předem díky za odpověď.

doplněno 22.09.13 15:49:

Ještě bych se chtěl zeptat. Ráno bych se ji chtěl zeptat jestli to platí a počítá s tím, abych sám veděl jestli s tím počítat.

Jak se mám zeptat, napadájí mě dvě možnosti.

- Ahoj, počítáš s tím dnes?

- Ahoj, tak já v 14:30 na tebe počkám před školou.

Ta dvojka se mi zdá lepší, pokud vás ale nepadá něco lepšího, napiště, ocením to.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 22.09.13 14:36

Ahoj,

- když bude očekávat uvítecí polibek, nebo polibek na rozloučenou a jasně to naznačí, pak rozhodně neuhýbej :)

- když už jsi ji pozval na první rande na kafe, je dobré ji na druhé vzít jinam např. do kina :), divné to nebude

David

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.09.13 14:38

Díky Davide,

kafe jsem vybral aby jsme se na poprvé víc seznámili a na to druhý chci vybrat už něco aktivnějšího např. kino, bowlng, minigolf atp.

Od: kia*
Datum: 22.09.13 14:55

Ahojky, no nevím, jestli je jen kafe na první rande ideální... Odborník přes randění radil: Jít na rande s jistým cílem, co na něm budete dělat. Jděte na minigolf, na výstavu nebo i do toho kina - nějaký odpolední program a pak až na to kafe, ten samý den. PROTOŽE: Jestliže se moc neznáte a půjdete jen na kafe, tak si za chvilku nebudete mít co říct. Budete na sebe čučet a bude se vám vařit mozek nad vymýšlením dalšího tématu ke konverzaci. Kdežto když předtím něco spolu zažijete můžete mluvit o tom. Budete už mít NĚCO SPOLEČNÉHO a na čem začít stavět. A s tou pusou... maximálně na tvář URČITĚ NE na rty. A pokud nemáš zkušenosti s líbáním na tvář tak raději nic- musíš to dělat totiž nenuceně a jde poznat pokud je to křečovité a to je špatně. Na první pusu je rozhodně času dost. Když to neuspěcháš je první pusa někdy mnohem větší zážitek než první polibek;) A hlavně buď přirozený a na nic si nehraj. Je to hned poznat a je to směšné. Randění zdar!

Datum: 22.09.13 14:59

Bohužel, máme oba školu a moc času není. Ale napdlo mě vzít foťák protože na škole se koná fotografická soutěž a něco s ní nafotit.

Od: kia*
Datum: 22.09.13 15:15

A to budeš fotit ji? Třeba zrovna nebude mít náladu nechat se fotit. A nebo budeš fotit přírodu, okolí? A ona na tebe bude koukat jak fotíš? Nuda! Jestli nemáš dost času ani na první rande, jak budeš mít dost času na případný vztah? Člověk přece nerandí proto, aby z toho pak nic nebylo;)

Datum: 22.09.13 15:33

Na ni si čas udělám vždy. Jde o to že už jsme domluveni na kafe a měnit to takhle na poslední chvíli se mi nechce, nic mě nenapadá a navíc nevím jestli by bylo slušné to na poslední chvíli měnit. A samozřejmě bych to s tím focení musel nějak vymyslet, nebo ji vzit na zakázaný místo.

Datum: 22.09.13 15:28

Ahoj "mrblackstar"-

pokud se slečně budeš líbit - klidně ji můžeš pozvat na další rande - zřejmě Tě neodmítne. ! S líbáním bych zatím počkala - ale uvidíš, jak se situace vyvine.

Hlavně nesmíš být dotěrný - ! - navrhni program - ale netrvej na něm, pokud se slečně líbit nebude. Pokud to dobře dopadne - máte vše ještě před sebou - tak nespěchej. Přeju hodně štěstí. Marcela.

Datum: 22.09.13 15:34

Ahoj Marcelo,

díky za odpověd.

Datum: 22.09.13 16:27

Je nesmysl "plánovat", zda/kdy/kam dívku na prvním rande políbit. Situace se bude nějak vyvíjet, z dívčiných reakcí rozpoznáš, jak na ni působíš - tomu pak přizopůsob své jednání.

Přesněji: Jestli máš dívce dát pusu už na prvním rande, vyplyne ze situace, jejíž vývoj sice můžeš částečně ovlivnit, ale určitě jej nemůžeš naplánovat.

___ Jestli chceš s dívkou začít chodit, vyhledávej spíše aktivity, činnosti a prostředí, při nichž/kde se můžete lépe poznat.

Kino mi přijde vhodné v případě, že by dívka sama projevila zájem jít na nějaký konkrétní film. Jinak podle mne vypovídá o nedostatku invence a o snaze přesunout zábavu na někoho jiného.

Jinak v kině budete jen sedět, koukat na film a maximálně se jeden druhého zeptáte, jestli/jak se mu film líbil.

___ A nesnaž se dívku bavit za každou cenu. Chcete-li se bavit, musíte k zábavě přispět oba.

Od: waltr1*
Datum: 22.09.13 20:07

udelaj si pruskum jiste už viš co ji bavi a jake ma koničky kde bydli jakou ma rodinu s kym se bavi a očem je romanticka nebo jen prakticka je na prachy a frajeřinu nebo je to najivka a jde na rande s každym kdo ji pozve na kafe

jestli je tvuj typ a ty jeji proste jdete na prochazku a spolu si naplanujte dalši rande kam zajit a co delat

Datum: 22.09.13 21:50

Je to jedno, ale hlavně nesmíš mlčet, když ona nebude mluvit. Vyprávěj ji nějaké zajimavé příběhy, ze života, neměj strach mluvit o čemkoliv, hlavně ne moc sprostě. Neměj strach a věři si a ukaž ji, že nějsi žádný blbec nebo srab. Hodně štěstí :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.