Rande- pozvání

Od: Datum: 21.09.13 18:19 odpovědí: 3 změna: 21.09.13 21:39

Je to poslední dobou poměrně omleté téma, ale jde mi o hodně a tak se jdu s Vámi poradit. Mám možnost se zítra setkat s holkou, kterou bych chtěl pozvat na rande. Psali jsme si na FB a známe se od vidění ze střední kam jsme dříve chodili. Můžu jí tedy někam pozvat osobně, ale tady je celkem háček. Nejde jen o to samotné pozvání, ale o fakt, že na té sešlosti budou zítra samé holky respektive její kamarádky. Mě by tam podporoval jeden kámoš, ale to nevidím moc pozitivně. S jejíma kamarádkama jsem si nikdy neměl moc co říci a tuším, že by nebylo dobré tam sedět jako kůl v plotě a posléze se odebrat jí pozvat. Navíc druhá fáze, vyvléknout jí od nich by také nebyla zrovna jednoduchá. Proto mnohem více přemýšlím o variantě, že bych jí pozval poté až na FB. Myslíte, že šance jsou mnohem nižší než při osobním pozvání a nebo pokuď se jí trochu líbím tak to stejně přijme? btw je mi 19


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.13 18:27
avatar

Osobní pozvání je mnohem lepší než po FB nebo SMS. Ukaž že máš kuráž a pozvi ji třeba jen na kafe nebo na drink. Ale buď sám sebou, nedělej žádné přetvářky. Moje rada.

Samosebou jsou tu dvě varianty: Buď přijme tvé pozvání ( i navzdory kamarádek) nebo odmítne.

Polož si otázku... Co ztratíš? Jednu slečnu která o tobe nemá zájem? (i když se bude třeba vymlouvat po FB že to udělal kvuli kamarádkám? Kam by to směřovalo?)

Srdce ti řekne co máš udělat! Ne my.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: empi55
Datum: 21.09.13 18:34

Je to jednoduchý zkus jí odvíst od kamarádek a řekni že sní nutně potřebuješ mluvit a pak ji řekni že se ti líbí a že bys si sní chtěl aspoň na kafe :) hlavně být milej na holky zabírá :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 21.09.13 21:39

Ahoj,

nemyslím si, že by o tebe dotyčná očekávala, že budeš zvesela konverzovat s jejími kamarádkami. Prostě budeš s ní a okolo bude nějaké křoví a tak to i vnímej. Budeš-li muset sedět jako kůl v plotě, seď, budeš-li mít možnost s ní mluvit, mluv a zapůsob na ni. O to jde. A že budete sami až na druhý pokus, to není žádná tragedie.

David

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.