Rakovina plic?jaká je šance na přežití?

Od: Datum: 20.09.13 07:10 odpovědí: 8 změna: 20.09.13 17:45

Dobré ráno,před 14dny zhruba moji tetě zjistili tumor na pravé plici 5cm...avšak nevim jeslti je zhoubný nebo nezhoubný...Jeji 64let, silná kuřačka doted...furt nato musím myslet,četla jsem že snad do 2let lidé nato umirají...Muj děda vydržel 9let stím byl to držák a pak nakonec taky umřel...prošla veškerý vyšetření a tedka ma jet na ambulanci onkologickou do Plzně..jsem zvědavá jakou lečbu ji nabidnou..děkuji za vaše odpovědi s touto nemoci...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.13 07:30
avatar

Můj táta zemřel na rakovinu plic. Byl operován, prošel ozařováním a bral i nějaké prášky. Ale to už je 20 let. Měl naprosto stejný nádor jako pan preziden V.Havel, který tuhle nemoc přežil. Od doby smrti mého táty uběhla nějaká doba, lékařská věda neuvěřitelně pokročila, prezident měl špičkovou péči, o které se normálním lidem jen zdá. *sok* Na odhad, jak to dopadne, si netroufne nikdo. Může to být jiný typ rakoviny, než o jakém jsme slyšeli, léčba byla o trochu jiná, organizmus, který se brání má jiné parametry, krev roznesla nebo ještě neroznesla rakovinové buňky po těle a někde buď spí nebo už metastázy začaly narůstat, atd atd. Nikdo neví a i odborník může mít špatný odhad. Protože neví, jen odhaduje a vychází z toho, co už viděl a zažil. A totéž platí o bolestech. V plících nebolí, ale metastázy bolestivé určitě mohou být, podle místa výskytu. *plac* Vaší tetě přeji hodně síly a ještě více štěstí.

P S Doufám, že nekouříte! Názorně vidíte, k čemu to vede.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petra323
Datum: 20.09.13 07:46

děkuji já jsem nekuřačka...jednou jsem to zkusila v 16letech a nic mi to neříká ani mému příteli...byla jsme za tetou a ona furt polehává a v noci dost kašle a říkala mi že ji na prsou pálí..a je furt unavená a celej den prospí...ale furt kouří 1nebo 2cigarety...vubec ji nepoznávám jeste nedávno vykouřila 2krabičky...děda byl taky silný kuřák , byl na operaci ale chemoterapie odmitnul a stejně ještě žil 9let...ale každý je jiný...uvidime..děkuji

Datum: 20.09.13 09:08

Váš děda žil ještě 9 let protože odmítnul chemoterapie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.13 09:24
avatar

To je strasne tezke. kdyz chemoterapie urcitemu procentu lidi pomuze a ano, naopak telo znici jeste vice a strejne urcite procento umre.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 20.09.13 09:47

Chemoterapie = smrt.

podívejte se tohle: http://tvoje-zdravi.webnode.c…formace/lneny-olej-a-budwig-/

Uškodit to nemůže a není to ani nepříjemné. Doporučte jí ať ten lněný olej a semínka začne ihned konzumovat.

Ještš je tu možnoat MMS, ale to je fakt dryák, ikdyž účinný. http://www.czmms.info/

Mám to vyzkoušeno. Jákýkoliv zánět to vyléčí za 2 dny. I tam kde nezabraly sliná antibiotita po týdením užívání. Ale rakovina je "jiné kafe" to chce dlouhodobé užívání a to nese zažívací problémy.

Zkuste ten len.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.13 10:40
avatar

rnk, ve své odpovědi se zmiňuji o rakovinových buňkách, které roznáší krev. Někde se uloží a číhají nebo ihned začnou růst. Většinou ve žlázách s vnitřní sekrecí, které fungují jako sítka. Některé projdou a začnou působit úplně jinde. A od toho je chemoterapie, aby je zničila. Chemoterpie má sice neuvěřitelně kruté vedlejší účinky, ale splní svůj účel. Vybije rokovinové buňky, rozeseté po těle. *hej* Vím to, zažila jsem to a díky chemoterapii dnes žiju. Jen by mě zajímalo, kolik takovýchhle radílků by zobalo nějaká zrníčka, a všechny ty šílenosti, které radí, kdyby jim byl zhoubný nádor diagnostikován.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 20.09.13 17:43

Já. Proč myslíte, že se o léčbu rakovina dlouhodobě zajímám?

kdybyste si ten článek alespoň přečetla...

Chemoterapie je otrava organismu. Zabije to většinu rakovinových buněk a mnoho vašich buněk. Rozvrátí to imunitu. A pak stačí, že pár rakovinových buněk někde přežije a oslabený organismus se nedokáže bránit tak, jako by nebyl poškozený chemo. Někdo to snáší lépe a zotaví se dřív než jeho rakovina, pak je vyléčen. I lékaři onkologové tvrdí, že chemo ztabije víc lidí než samotná rakovina. Podle nich to přesto má význam, protože podle nich by později rakovina ty lidi stejně zabila. Jiným způsobům léčby nevěří, přestože ty vyléčené pacienty, kteří chemo odmítli potkávají.

Je to velký byznis farmaceutických firem. Jsou v tom miliardy dolarů.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.09.13 17:45
avatar

Souhlas. Známý od tchána se vyléčil z rakoviny jazyka dokonce 2x, tvrdou zelenou dietou, bez chemo, a to mě prognózu na přežití jen 10%.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.