Odřený ret zevnitř

Od: Datum: 18.09.13 11:15 odpovědí: 6 změna: 18.09.13 19:57

zdravim,

mam nejspis od ostreho konce zubu odreny vnitrek horniho rtu, no nemuzu ani otevrit pusu ani jist, zivat apod... Je to takovy maly vacek ktery se jak se zda porad rozsiruje. Nechci s takovou malickosti chodit k doktorovi, snad nebudu muset... nemate napad co by na to mohlo fungovat? Nebo nejaky lek v lekarne? Dekuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 18.09.13 11:20

Na drobná poranění v ústech je účinný Stopangin, v lékárně volně prodejný. Pokud problém způsobil ostý konec zubu, je třeba to řešit a zajít k zubaři, jinak se vám zranění v ústech nezahojí.

Ohodnoceno: 0x

Od: fribble*
Datum: 18.09.13 12:09

Já zas na tohle používám kysličník - naředit na 0,5% (prodávaný je 4%) a vyplachovat, na anginu i kloktat.

Datum: 18.09.13 13:53

Já na takové věci používám Herbadent. Je to sice na dásně ale je to dost účinné. Je to dost silné, takže trochu na vatičku a přitisknout na pár vteřin. Koncentrované to prakticky tu tkáň umrtví (někdy to vyhovuje), takže podle potřeby raději trochu naředit.

Od: mech
Datum: 18.09.13 18:02

To samé jako na AFTU , poradí magistra v lékárně = M

Od: barila*
Datum: 18.09.13 19:03

za mně herbadent

Datum: 18.09.13 19:57

Je to opravdu odřené?

Není to aft? Je to bílé?

Pokud ano tak Vám chybí vám vitamín B. Ale mě se to zhojí rychle po zvýšených dávkách vitamínu C,

asi 3x denně 500mg.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.