Exekuce - drazba

Od: Datum: 17.09.13 23:10 odpovědí: 3 změna: 18.09.13 00:36

Dobrý den, rád bych se optal jak se bude dál postupovat v případně pokud dum je v exekuci a pak po následné veřejné dražbě nebude nikým vydražen... To se bude konat nová dražba...? bude cena počáteční dražby ještě nižší? jak se pak ale uspokoji všechni věřitelé?

Nebo se nová dražba už konat nebude..a prostě se bude čekat, zdali přijde někdo s novou nabídkou ale bez dražby a bude to jeho?

ještě bych se chtěl optat, zdali je možné vydražit pozemek bez možnosti přístupu z veřejné komunikace...Je obklopen sousedními pozemky...co s tím?

děkuji za rady. P.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 17.09.13 23:35

Nejprve se draží za 3/4 odhadní ceny. Pokud se nevydraží, je vyhlášena opakovaná dražba za 1/2 ceny. Movité věci tuším klesnou až na 1/3 ceny. Mezi věřitele se dělí výnos poměrně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: berry2dds
Datum: 17.09.13 23:51

Ok dekuju, je to stejné i v drazbe o pozemky? a za jak dlouho se ta drazba muze nebo bude opakovat.? drazitel si sam muze udat nový datum drazby?

Od: pacourek*
Datum: 18.09.13 00:36

ano pozemky se draží stejně a doby si určuje dražitel

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.