Prodej kreseb tužkou

Od: Datum: 17.09.13 12:23 odpovědí: 3 změna: 17.09.13 12:51
avatar

Ahoj,

jelikož umím dobře kreslit, chtěl bych jsem se zeptat, na jakém webu lze prodávat kresby tužkou. Jsem schopen nakreslit významné pražské památky, ale také české hrady. Doma mám pověšený na nástěnce Karlštejn, Staroměstskou mosteckou věž, Křivoklát, Betlémskou kapli atd. Jak být úspěšný kreslíř? A jaká cena odpovídá kresbě pražské památky. Ve škole také kreslíme a už jsem nakreslil mnoho odborných nákresů. Předkládám kresbu Novoměstské radnice a kostel Panny Marie Sněžné. MichalSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.13 12:33
avatar

fler.cz

doplněno 17.09.13 13:00:

Vlastní web budiž, ale ten nikdy nebude mít takovou návštěvnost, jako zavedený prodejní portál. Polož si otázku: když budu chtít koupit obrázek, kam se podívám nejdřív?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 17.09.13 12:42
avatar

Záleží na tom, jak ty sám si kreseb vážíš, a kolik času ti to zabere : ).. Pokud se chceš někde rozjet - můžeš zkusit stovkomat.cz - tzn za 1 kresbu dostaneš 100kč.. - můžeš tomu přizpůsobit kvalitu kresby... , fler je taky skvělý, ale nemůžeš tam pracovat na zakázky, musíš prodávat už hotové obrázky.. (vím z vlastní zkušenosti : ) ).. Pak si možná klasicky udělat inzerát - webtrh.cz, jakpsatweb, a další.. Čím více referencí máš - obrázků, třeba i někde otištěných, výstav atd.. tím samozřejmě líp : )..

Hodně štěstí! : )

doplněno 17.09.13 12:53:

jjj souhlas s @petrkess.. vlastní web by měl být základem : )

doplněno 17.09.13 13:20:

Ono nedje ani tak o ten začátek - jasně že na neznámý web bez reklamy nikdo moc nepříjde.. ale chce to mít místo, kde se prezentovat, třeba napojený na sociální sítě.. atd.. já když začínala, měsíce jsem na webu neměla jedinou návštěvu za den, teď je to desítky, někdy stovky..a věřím, že to bude ještě lepší.. práce se hrne..Mít vlastní web je důležitý, obvzlášť, pokud chce prezentovat svou práci...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 12:51
avatar

Zkus si třeba založit vlastní stránky, kde si uděláš i blog. Lidé a tví kamarádi tam budou chodit, a možná si koupí i obrázek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.