Poplatek u lékaře

Od: Datum: 17.09.13 08:43 odpovědí: 7 změna: 17.09.13 11:11

Při koupi poplatku v nemocnici z automatu mi vyjedou dva stejné lístky které jsou spojené.Domníval jsem se,že jeden by měl být pro lékaře a druhý jako doklad pro mě.Vždy odevzdám lékaři oba v domění že mi jeden vrátí ale nikdy se tak nestalo.Poradí mi někdo,jak by to mělo být?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.13 09:00
avatar

Měl by ho vrátit. Ale třeba u praktického lékaře platím hotově a neexistuje žádný lístek. Já osobně ten lístek stejně vždy vyhazuju.

Nepřipojuje lékař třeba ten lístek ke kartě?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 09:31
avatar

Taky jsme uz pouzila automat v FN. Ale vyjel mi vzdy jen jeden. Ten odevzdam a hotovo.

*nevi*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 09:57
avatar

Pravděpodobně byl dvoudílný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 10:45

ano byl dvoudílný

Datum: 17.09.13 10:12
avatar

U nás vyjíždí z automatu dvoudílný lístek, ale není stejný. První je větší, takový obdélník, ten zůstává u lékaře. Druhý pod ním, oddělený perforací, je jen takový malý čtvereček a ten by měl potvrzený dostat pacient. Ale to je jen v nemocnici, kde si lístek musím koupit v automatu. U běžných doktorů /obvodní, ženský, zubař apod.../na poliklinice, jen seberou 30 Kč a doklad žádný. Zpočátku jsem je požadovala, že si to odkontroluju podle toho, co mi účtuje za rok zdravotní pojišťovna. Ale brzy jsem v tom měla zmatky, něco jsem zapomněla, něco založila, ztratila a tak jsem s kontrolami přestala. Bylo by to dobré, kdyby si to každý kontroloval, ale prakticky to dá děsnou práci. A tak s tím za nějaký čas sekneme. Lékaři to dobře vědí, že to není sranda a tak nám asi občas někdo něco připíše. A nebo taky ne. Nesměli bychom být lajdáci a to je to celé. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 10:21
avatar

V naší nemocnici vyjíždí z automatů jeden lístek.

Ale v každé nemocnici přece dnes bývá recepce. Tam by měli odpovědět na všechny otázky, i na dvojitý lístek. Pokud je jeho část určena pro pacienta jako kontrola, prostě ji oddělte a sám si uschovejte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.09.13 11:11
avatar

Lístek z automatu vyjede jeden a má 2 části, celý odevzdám a žádné potvrzení nedostanu ale na lékařské zprávě z ambulance FN Brno je vždy napsané "regulační poplatek zaplacený". Pokud platím hotově u obvodního nedostanu nic a nikde není zapsané, že jsem platila, ovšem můj lékař chudé ID šetří a regulační poplatek nechce, rovněž i moje zubařka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.