Problem doma - co říct?

Od: Datum: 16.09.13 16:56 odpovědí: 5 změna: 16.09.13 17:29

Ahoj tenhle víkend jsem byl s tátou v hospodě a jelikož jsem šel dřív z hospody, tak se mě máma ptala kdo tam všechno byl až na jednu ženskou jsem řek pravdu, ale máma se hlavně ptala na tu ženskou a jelikož jsem nechtěl, aby byla nějak v obavách tak jsem řekl že ne, ale máma si to zjistila a dnes to na mě vybalila a je nasraná na mě i na tátu (protože s ní možná něco měl dřív). Ale nadruhou stranu vím, že i máma někoho měla ještě nedávno možná ještě i má. Nevím co se bude dít teď doma ale chci se zeptat jak byste to vyřešili. Mám říct mámě, že vím že někoho měla?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 16.09.13 17:06

Ahoj, já bych to nechal vyšumět. Pořádek si v tom musí udělat oni dva. Zmínkou o tom, že víš, že někoho měla, bys jen přilil olej do ohně.

David

Ohodnoceno: 2x

Od: dedkoid*
Datum: 16.09.13 17:08

Njn, lhát se nemá. Matku nechte bejt, musí vyšumět. Spíš se omluvte za to, že jste jí lhal. Než do ní rejt že někoho měla / má.

Ohodnoceno: 1x

Od: naoko
Datum: 16.09.13 17:13

Jednoduš jí řekni, že jsi jí podal "bílou lež", protože ti bylo jasné na co se konkretně hlavně ptá. A nechtěl jsi aby měla nějaké zbytečné obavy. A popros jí aby tě netahala do věcí, které si jednou pro vždy musí vyřešit hlavně sama se sebou, popř. s otcem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.09.13 17:17

Do toho se nikdy nemíchejte. Ať si to vyřeší oni dva. Nikdy neodpovídejte na žádné takovéhle otázky. Vždycky se z toho vykruťte: "Zeptej se táty, zeptej se mámy! Já nejsem pošťák. Nechci odpovídat! Nechci nic říkat! Netáhejte mě do vašich hádek.. Já jsem neutrální. Mám vás oba rád a vy se srovnejte mezi sebou, beze mně! Já jsem dítě (ikdyž vám je třeba 50) já nic nevím, nic nevidím a nic neřeknu. Tečka!" ;) Držte se, ale opravdu se do nich nikdy nemíchejte, nevyplatí se vám to. Nikdy nikomu nedávejte za pravdu, nikdy nestůjte na něčí straně! *hej*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.09.13 17:29

Neříkej nic a vůbec se do toho nemotej. To je věc tvých rodičů, to si musí vyřešit oni. Sám ani nevíš, jak to všechno přesně bylo.

doplněno 16.09.13 17:30:

A popravdě, moc se mi nelíbí, že matka vyzvídá od tebe a používá tě jako špeha.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.