Význam snu o sebevraždě

Od: Datum: 16.09.13 09:16 odpovědí: 6 změna: 16.09.13 20:16

Zdravím, nejde se tady náhodou někdo, kdo by rozuměl výkladu snu?

Seděl jsem na své posteli, naproti mě přítelkyně a mezi námi byl člověk, který chtěl spáchat sebevraždu. Lehl si hlavou do našich klínu, pohled na přítelkyni a snažil si zlomit vaz. Ten člověk tomu byl oddaný, já to pozorně pozoroval, ani jsme mu nechtěli pomoct. Nakonec jsem si všiml na tričku nápisu 5EVET a přemýšlel jsem, proč ne devět, ale tato zkomolenina. Pak se mi začlo honit hlavou, co s ním potom uděláme, nakonec jsem se probudil rozklepaný a s mdlobem.

Díky za jakoukoliv pomoc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.13 09:36

Pokud nechceš platit za psychoanalytika, pak si sen nejlépe vyložíš sám. Zamysli se nad tím, co pro tebe jednotlivé aspekty snu znamenají a jaký si z nich měl pocit - sebevražda, přítelkyně, nápis na triku atd.

Může to nakonec značit nějaký problém ve vašem vztahu, trauma z dětství nebo taky vůbec nic :) Přemýšlej, jestli v poslední době neřešíš něco, co se tam mohlo promítnout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.09.13 09:49

Nemuze nekdo z pratel ci pribuznych byt psychicky na dne? Treba zada takto o pomoc..., nebo se Vam i sveril a vy ho odmitli? Zkuste zapremyslet a to slovo 5EVET, treba je to jen seskupeni, zkuste prehazet pismena, nebo 5 je S...Myslim, ze nekdo ve vasem okoli ma problem.

Od: cert®
Datum: 16.09.13 14:30

Šťastné rodinné zázemí a příjemně strávené chvíle chce někdo zoufale změnit.Vyvést z míry může jednání s kdysi blízkým člověkem.

Viz snář a hesla: přítelkyně,postel,sebevražda,tričko...*frajer*

Datum: 16.09.13 18:56

Je to jen sen, nepřemýšlel bych nad tím. Každému z nás se někdy zdají úplné blbosti.

Ohodnoceno: 0x

Od: cert®
Datum: 16.09.13 20:16

Já bych to nepodceňoval.Tudlevá se mi zdálo a to velice barevně, že jsem sbíral bílá, světle hnědá, tmavohnědá a černá h...a, tedy psí exkrementy různých konzistencí...a hádejte co se mi stalo?

Od: imbecilobijec
Datum: 16.09.13 19:55

Vaše sny ani sny kohokoliv jiného nemají žádný význam. Ale samozřejmě se najde kupa lidí, co Vám do krve budou tvrdit, že na snech určitě něco bude!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.