Význam snu o sebevraždě

Od: Datum: 16.09.13 09:16 odpovědí: 7 změna: 06.05.17 09:40

Zdravím, nejde se tady náhodou někdo, kdo by rozuměl výkladu snu?

Seděl jsem na své posteli, naproti mě přítelkyně a mezi námi byl člověk, který chtěl spáchat sebevraždu. Lehl si hlavou do našich klínu, pohled na přítelkyni a snažil si zlomit vaz. Ten člověk tomu byl oddaný, já to pozorně pozoroval, ani jsme mu nechtěli pomoct. Nakonec jsem si všiml na tričku nápisu 5EVET a přemýšlel jsem, proč ne devět, ale tato zkomolenina. Pak se mi začlo honit hlavou, co s ním potom uděláme, nakonec jsem se probudil rozklepaný a s mdlobem.

Díky za jakoukoliv pomoc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.13 09:36

Pokud nechceš platit za psychoanalytika, pak si sen nejlépe vyložíš sám. Zamysli se nad tím, co pro tebe jednotlivé aspekty snu znamenají a jaký si z nich měl pocit - sebevražda, přítelkyně, nápis na triku atd.

Může to nakonec značit nějaký problém ve vašem vztahu, trauma z dětství nebo taky vůbec nic :) Přemýšlej, jestli v poslední době neřešíš něco, co se tam mohlo promítnout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.09.13 09:49

Nemuze nekdo z pratel ci pribuznych byt psychicky na dne? Treba zada takto o pomoc..., nebo se Vam i sveril a vy ho odmitli? Zkuste zapremyslet a to slovo 5EVET, treba je to jen seskupeni, zkuste prehazet pismena, nebo 5 je S...Myslim, ze nekdo ve vasem okoli ma problem.

Od: cert®
Datum: 16.09.13 14:30

Šťastné rodinné zázemí a příjemně strávené chvíle chce někdo zoufale změnit.Vyvést z míry může jednání s kdysi blízkým člověkem.

Viz snář a hesla: přítelkyně,postel,sebevražda,tričko...*frajer*

Datum: 16.09.13 18:56

Je to jen sen, nepřemýšlel bych nad tím. Každému z nás se někdy zdají úplné blbosti.

Ohodnoceno: 0x

Od: cert®
Datum: 16.09.13 20:16

Já bych to nepodceňoval.Tudlevá se mi zdálo a to velice barevně, že jsem sbíral bílá, světle hnědá, tmavohnědá a černá h...a, tedy psí exkrementy různých konzistencí...a hádejte co se mi stalo?

Od: imbecilobijec
Datum: 16.09.13 19:55

Vaše sny ani sny kohokoliv jiného nemají žádný význam. Ale samozřejmě se najde kupa lidí, co Vám do krve budou tvrdit, že na snech určitě něco bude!

Od: lenkanovakova
Datum: 06.05.17 09:40
Sny mají tak velký význam jaký jim budeme přikládat. Věřím že ti, co si je tak strašně nepřipouští mají "obyčejné sny", ale stejně tak se ve snech MŮŽE projevit spousta skrytých významů. Tím spíš když tomu jedinec věří, už tomu jde svým způsobem naproti. :)
Zdálo se mi už takových snů, osobně se většinou v tom tak nešťourám a nezjišťuji co by asi mohly znamenat. ALE když jsem měla opravdu neobvyklý sen, snad vždy mě do 3 dnů trkla nějaká spojitost. Spíš jako menší předtucha co se mi zdála, ale stejně takse mi mohla dostat díky snu do podvědomí nějaká myšlenka. Třeba setkání s někým, koho jsem opravdu dlouho neviděla a nakonec jsem tomu v reálném životě taky šla naproti.
Mozek je opravdu orgán, u kterého nikdo nemůže s jistotou určit jak se zachová nebo co všechno dokáže.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.