Jak nejlépe usnout?

Od: Datum: 14.09.13 21:18 odpovědí: 13 změna: 15.09.13 23:09

Ahoj lidi. Poslední měsíc se mi stává každý každý večer, že než usnu, trvá to minimálně hodinu, i když jsem celý den třeba na kole, prostě sportuju jak šílený a večer lehnu do postele a než usnu trvá to moc dlouho nebo někdy i tři hodiny. Prášky brát nechci, protože bych s největší pravděpodobností začal být na nich závislý. Pokud mi poradíte, jaký je váš recept na rychlé usnutí (aspoň do 30 minut, třeba) budu moc rád. Na internetu jsem již prošel vše možné, od teplého mléka s medem, přes čtení, až po počítání ovček.

díky za jakoukoliv odpověď

Upozornění od sys hejkal 15. 09. 2013 11:05:21
už tu bylo mnoho a mnoho dotazů koukni #usnout
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: samadoma*
Datum: 14.09.13 21:22

horká koupel ,uvolnuje celkové napětí fyzické i psychické ,a to mléjo s medem po koupeli bych nezatracovala

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.13 21:23

Ok. Díky.

Datum: 14.09.13 21:34
Pusťte si do sluchatek radio, nejlepe nejake mluvene slovo a usnete na 100 %.

Od: buss®
Datum: 14.09.13 21:52

Tak to budu poslouchat, pokud budou vysílat do technické přestávky, přečtu knížku a co potom? Počítat mohu do 1000, jedině činnost, napít se do ...

Datum: 14.09.13 21:39
Zkus si udělat čaj z meduňky lékařské. Nebo se zkuste před spaním nějak unavit, aby jste byly unavení tak, že se vám bude chtít spát.

Datum: 14.09.13 21:46

Zkusit zapnout tzv. "oponující podvědomí", tj. nesnažit se usnout, ale najít si nějakou činnost - knihu, televizi... a snaž se u toho neusnout. Za chvíli budeš tuhej :)

Kromě toho, potřeba spánku je individuální - pokud tělo neušíná, tak asi ještě nemusí.

Datum: 14.09.13 21:56

Nebo si najdi pritelkyni a prestan onanovat a zkus realny sex po tom usnes stoprocentne...

Datum: 14.09.13 21:59

Ahoj,možná je problém v tom,že se snažíte až moc utahat.Někdy je to množství endorfinu před spaním ku škodě,člověk je tzv.přetažený a neusne...Zkusila bych se sportem zvolnit,hlavně víc hodin před spaním a relaxovat...lehká večeře a nemyslet na to,že zase neusnete.Pak je taky možné,že máte starosti a to se pak špatně usíná.

Od: hop®
Datum: 14.09.13 22:45

Jakoukoli odpověď? Tak dobře! ;)

- dát si před spaním nějaké pivečko...
- na usnutí si pustit třeba internetové radio s klasickými humornými scénkami, rád poslouchám "Rádio Humor" na abradio.cz, samozřejmě si nastavuji sleep asi na hodinu, aby mne to pak nebudilo. Sledování mluveného slova mne velmi rychle "dounaví" až k spánku...
- anebo si pustit záznam jednání parlamentu, tam stačí sleep na půl hoďky...

P.S.: počítání oveček mi nepomáhá, někdy je přerušeno ranním budíkem...

Datum: 15.09.13 08:40

Díky, ten parlament by mohl opravdu zabrat. :D

Od: hop®
Datum: 15.09.13 19:09

Jo, to funguje, zkuste!

Datum: 15.09.13 18:55

jedine fungujici je dvanactistupnove pivo (aspon 2 kusy) a nebo cervene vino te posle do postele spolehlive

Od: kocouramadeus*
Datum: 15.09.13 23:09

Zkuste iplikátor Kuzněcova.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.