Přerušovaná soulož během menstruace

Od: Datum: 14.09.13 12:16 odpovědí: 9 změna: 14.09.13 14:08

S přítelem jsme se milovali přerušovaně, když jsem měla menstruaci...nevíte prosím někdo jaké je riziko otěhotnění?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.13 12:19

Když máš menstruaci, tak by jsi neměla otěhotnět.

Ohodnoceno: 0x

Od: pt®
Datum: 14.09.13 12:19

Riziko je jako i jindy. Panovníci a králové vstupovali do ložnic svých manželek právě v tuto dobu, za početím potomka. - pt

Datum: 14.09.13 12:21

Já se jen divím, že ta dnešní mládež pomýšlí na důsledky svých činů až po jejich vykonání. Tyhle dotazy se tu objevují každý den. Pokud máš sex bez ochrany, antikoncepce, tak riziko otěhotnění je 50%.

Ohodnoceno: 2x

Od: ratata
Datum: 14.09.13 12:32

no ono jde o to, že jsme měli pharmatex jenže, já si pak umyla mýdlem obličej (bylo to ve sprše), a pharmatex nesmí přijít s mýdlem do styku. :-/

Od: paw®
Datum: 14.09.13 12:45
Pokud si mela pharmatex napatlany na obliceji, tak dozajista si chranena nebyla. Mydlo sis dovnitr nedavala, ne?
Ohodnoceno: 2x

Od: ratata
Datum: 14.09.13 12:48

bože...pharmatex jsem měla daný normálně, ale v návodu je že se prostě nesmí dostat do styku s mýdlem a v té sprše je prostě možnost že ikyž jsem se nemyla přímo "tam" tak to tam mohlo zatéct...

Od: paw®
Datum: 14.09.13 13:07
No vidis to. Neznam sice letak pharmatexu ale z povahy veci si myslim, ze je to mysleno, aby nektere nenapadlo si udelat po po soulozi vyplach intimnim mydlem.
A nebo to muze byt mysleno, ze tuba nesmi lezet na umyvadle v edle mydla, natoz se vzajemne dotknout .

Od: pb®
Datum: 14.09.13 14:08

V tom případě je riziko téměř nulové. Při menstruaci a ještě s Pharmatexem, tedy s chemickou formou antikoncepce. Umytí obličeje mýdlem zcela jistě nevadí, protože ani ve sprše nemůže mýdlo do vagíny zatéct a tím snížit účinek Pharmatexu. Tím, že nemá přijít do styku s mýdlem je myšleno to, že si nemá žena, která použila jako formu antikoncepce Pharmatex, umývat určitou dobu před a po pohlavním styku genitálie mýdlem.

Datum: 14.09.13 12:56

Riziko tu je, třebaže minimální. Kup si pro klid duše těhotenský test (i ty levné jsou stejně spolehlivé) a příště nespoléhej jen na menstruaci a přítelův um. S účinností pharmatexu zkušenost nemám. Snad to dobře dopadne :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.