Mon cheri - kde v Praze

Od: Datum: 12.09.13 22:05 odpovědí: 4 změna: 19.09.13 21:06

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, kde se v Praze dají sehnat Mon Cheri. V obchodech jsem viděla jen nějaké napodobeniny, ale originální Mon Cheri nikde. Snad nevymyzeli, to by mě naštvalo :D. Nevíte, kde je sehnat? :) Ale jen originálni Mon Cheri. Díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: narf
Datum: 13.09.13 14:03

http://www.pemichocolate.cz/C…y/Mon-Cheri-tycka-Ferrero-52g

..na internetu...jenom někdy.

Třešeň v tmavé čokoládě. Prodejna Ferreri na Smíchově.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.13 16:19

Vídám je dost často /opravdu pravé Mon Cheri/, většinou u pokladen velkých obchodů. Je to ale asi jen 5 bonbónů v tyčince, spíš tak pro ochutnání, ale jako dárek je to malé. Tu velkou bonboniéru jsem opravdu už hezky dlouho neviděla. Jaga.

doplněno 13.09.13 16:30:

A teď jsem si vzpomněla - Mon Cheri se prodává i ve větším balení, ne v klasické placaté krabičce, ale v takové, jakoby kostce s okýnky. Před Vánoci to bývá v plastovém zvonečku se stuhou. Stejně tak se balí i Fererro Roche a Rafaelo. To už stojí za to, je tam asi 15 bonbónů.

Od: ingdezogondolan*
Datum: 13.09.13 18:09

Jak vypadá falešné Mon Cheri?

Od: pemichocolate
Datum: 19.09.13 21:06

Dobrý večer,

výroba pralinek Mon Cheri je přes letní období pozastavena a prodeje se rozjíždí opět teď, v září.

Zrovna zítra pro ně jedeme k našemu německému dodavateli, takže začátkem příštího týdne by jsme je měli mít skladem v našem internetovém obchodě - http://www.pemichocolate.cz . A to jak bonboniéry 157g, tak balení po pěti pralinkách.

Popřípadě by bylo možné zakoupit Mon Cheri v některém z pražských obchodů, které zásobujeme. V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat na info@pemichocolate.cz

Přeji Hezký zbytek dne, TT

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.