Vztah – nevztah

Od: Datum: 11.09.13 13:55 odpovědí: 11 změna: 11.09.13 23:55

Napíši to ve zkratce, teda aspoň se o to pokusím. S mým dá se říct "rádoby" přítelem jsem se seznámila přes seznamku před 4 měsíci. První schůzka byla úžasná, říkala jsem si, že nebudu zpočátku tak dostupná a do 6té schůzky jsem mu nedala ani polibek na tvář, poté už jsem si nemohla pomoci a odhodlala jsem se mu vyjevit taktéž svou fyzickou náklonnost. Vypadalo to, že je velice rád. Asi po 2 týdnech se mne zeptal co si o něm myslím a jestli se k sobě hodíme což je cca po měsíci podivné. Ukončil to s tím, že by to nechtěl ukončovat za rok, ale to si přece nemůže být u žádné jistý, že by to neskončilo i dříve.

Cca přes týden jsme se neviděli, mezitím jsem mu psala e-mail, že mi chybí a stále doufám, že si k němu najdu cestu, načež mi on odpověděl, že to není nemožné a třeba spolu zestárneme (což je zvláštní, když on to ukončil). Pak jsem mu napsala sms, jelikož jsem si na něj vzpomněla, ale také jsem dodala, ať se nebojí, že ho nechci nikam lákat. On mi ale psal, že by mne rád viděl, že jsem si jeho e-mail blbě vyložila. Tak jsme se sešli. Když se schůzka chýlila ke konci, políbila jsem jej a on mi to oplatil...řekla jsem mu, že ho chci, a on nebyl proti, ale nezapomněl dodat, ať od toho nic nečekám. Potom, co viděl mou skleslost, řekl, ať to ale nevzdávám. Moc se v něm nevyznám. Někdy mi dává naději a potom ji zazdí a stále dokola.

Další schůzka byla opět až za týden, druhý den, když jsem opouštěla jeho byt se mne zeptal : "A ty si myslíš, že se ještě uvidíme?" To byla mrazivá sprcha. Po tom jsme se sešli až po 3 týdnech. Byl u mne. Ráno se mne zeptal, jestli jsem ráda, že dorazil. Tak to mu snad nejsem lhostejná nebo? To bylo v neděli. Někdy se chová tak, že se cítím, jak je rád, že se mnou je, a někdy zase mám pocit, že by mne chtěl zašlápnout jak mravence. Nechci ho ztratit, ale zase si nechci nechat všechno líbit. Občas mám pocit, jako když by mne zkoušel, co udělám, když mi neodpoví na sms nebo když se dlouho neozývá.

Včera jsem mu psala, zda bychom se dnes mohli vidět, ale zatím žádná odezva, a dost to bolí. Když mu dneska kolem páté zavolám, myslíte, že to bude brát jako stíhání? : (


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.13 14:09
avatar
Pravdepodobne jste v kontaktu s nevyzralou osobnosti. Nekdo mu ublizil-zeptejte se na vztahy s rodici-a on si sve nizke sebevedomi zvysuje ba vas...
Chapu.ze be kazdy mel na ruzich ustlano.ale resit sve problemy na ukor jinych neni v poradku.
Po svych zkusenostech v podobnem vztahu radim najit si nekoho joneho.kdo vas nebude zkouset..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 11.09.13 14:15

Dobrý den, myslím, že po tolika setkáních by měly být dány jasné odpovědi na jasné otázky. Proto Vám doporučuji, zeptat se ho, zda váš vztah považuje za vztah nebo jen za náhodná setkání. Sdělte mu, že máte zájem o normální vztah a ne kličkování. Seberte odvahu to rozseknout nebo se v tom budete motat donekonečna.

David

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 14:17

Tady si asi budete muset dupnout, že to takhle dál nejde. Samozřejmě že je i možnost, že to poté ukončí ale být v takovémto vztahu asi není dorá cesta ke společnému zestárnutí... Sama si musíte říct, kdy už stačila ta hra na nedostupného a kdy se už musí rozhodnout. Zřejmě je to opravdu nevyzrálý člověk co asi v životě někoho ztratil nebo mu ublížil a bojí se zamilovat nebo si s vámi jen hraje. Ani jedno není dobře a bude na Vás jak dlouho si to necháte líbit. Jedna sms či rozhovor ve stylu "takhle už to dál nejde. buď se začneš chovat jako chlap a nebo konec" Vás asi nemine.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 15:44
avatar

Myslím si, že když jste se seznámili přes seznamku, tedy dali najevo, že chcete vztah, přišel čas se ho zeptat, co od tohoto vztahu očekává, co by chtěl. No a tedy se dozvíte, co vlasně chce. Jestli rodinu nebo vášeň v posteli nebo přátelství. Co chce, o co stojí a co pro to chce nebo může udělat. Je třeba to říct na rovinu. Takové domýšlení a odhadování, to není, v tomto případě, vůbec dobře. Zeptejte se zpříma a požádejte o přímou odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 15:51
avatar

Nevím, co si od takového vztahu - nevztahu slibujete. Vy ho nechcete ztratit a on očekává, že ho budete dobývat a dožouvat se jeho společnosti a pozornosti? Já osobně se domnívám, že máte jistě navíc a zasloužíte si od muže větší projev zájmu. Měl by Vás dobývat spíše on a ne si honit jen své mužské ego...Takto to alespoň na mne působí, jakoby Vás měl jen na občasné vyspání a povyražení. Promiňte, neznám ho a může to být i jinak, ale já bych osobně moc nadějí do tohoto vztahu nevkládala. Vám přeji hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 11.09.13 16:17

Podle mě si s váma jen hraje, o tom co cítítě ví. Nechte ho ať projeví zájem iniciativu nebo něco sám, ať o vás trochu bojuje, má vás moc jistou. Takhle se budete pořád trápit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 11.09.13 17:41

Nejdříve si chcete hrát na nedostupnou a pak se vysloveně nabízíte a může si s Vámi dělat, co chce. Možná jste i sama svým chováním takové jednání vyprovokovala, i když to ho neomlouvá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina25*
Datum: 11.09.13 18:16

Ahoj,

napíši ti něco z vlastní zkušenosti: taky jsem se seznámila přes internet s mužem, což si nemyslím, že je na závadu. Ale neustále si hrál na "mého kamára", nic sám nenavrhl, nic nezorganizoval sám. Čekal vždy co navrhnu a pak většinou neměl čas nebo našel nějakou hloupou výmluvu. Měl obdobné narážky a na mě to působilo jako ledová sprcha. Neustále mi předhazoval nějaké nesmysly ( např, že jezdí se sousedkou na kole,...) a sledoval mě velice bedlivě jak na to budu reagovat. No ve finále to dopadlo tak, že já jsem splnila roli kamarádky a on si za mými zády našel partnerku. Já už bych buď tebou na nic nečekala a na rovinu se ho zeptala, co od toho očekává. A když by měl vyhýbavou odpověď nebo takovou, která by nesplnila moje představy o vztahu, okamžitě bych tento vztah - nevztah ukončila. Pamatuj: Někdy bývá lepší žádný partner než všelijaký.

Hodně štěstí, Kopretina

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 20:23
avatar

Vidět se s někým, když on má milostivě jednou z tři týdny čas, to není vztah.

I kdyby byl sebevíc nesmělý, měl dost času, aby ukázal, jestli je s tebou rád. A v tom případě by tě chtěl, aspoň ze začátku, vidět pořád.

Takhle je to jen takové "náhodou jsme se potkali, za tři týdny se potkáme zase" a nic. Nepíše, nevyvíjí aktivitu, nemá zájem - já bych se nevnucovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 23:07
avatar

Já bych neřekla, že je nevyzrálý. Podle mne si Vás záměrně "drží od těla" (= nemá o vztah s Vámi zájem).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.13 23:55
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.