Jak udělat na holky dobrý dojem

Od: Datum: 06.09.13 16:00 odpovědí: 4 změna: 06.09.13 18:35
Chodím na gympl do prvaku a chci udělat na holky dobrý dojem. Jsou tam docela hezké holky. Jak se mám chovat a co mám udělat? Lepší bude, když mi pořadí holky.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.09.13 16:37
avatar

Dobrý den, sice nejsem holka, ale všude se dočtete, že nejdůležitější je, aby měl muž čisté boty. Hlava to moc nebere, ale prý to funguje na děvčata výborně. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.13 16:40

Chovej se prirozene, na nic ani nikoho si nehraj. Bud takovy jaky jsi.

Chovej se slusne a mile.

Dodrzuj zaklady hygieny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: agathexp*
Datum: 06.09.13 17:42

Buď kamarád, buď milej, nechovej se jako děcko (na to jsou holky v tomto věku hodně citlivý). :) Ale zase si na nic moc nehraj, to taky bývá na škodu. A nechci ti brát naděje, ale pokud jde o spolužačky, tak s tebou možná už z principu nebudou chtít být. :D (Všeoběcně rozšířené pravidlo, že se nikdy nemá randit s klukem ze třídy a to, že jsme většinou na starší a spolužáci jsou prostě často jenom paka, se kterejma kamarádíme.)

Hodně štěstí.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kovarek
Datum: 06.09.13 18:35
Mě ani moc nejde s něma chodit, jenom se mi moc nechce kecat a bavit se jenom s klukama. Na základce jsem se bavil s klukama, chodil jsem s nima ven, dělali ,, blbosti a bordel", teď je to pro mě moc detinske. Je jasné, že jsem kluk, tak vím, jakého kámoše chtějí kluci. Na nové škole jsem se hned druhý den zkamaradil. Chci se taky bavit s holkama. S pár jsem si už pokecal, s jednou jsem flirtoval. To je ,myslím, pořád nic moc. Chci nějak udělat dojem, nevím jak. Moc toho nevím o holkach co chtějí a jak si u nich získat respekt.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.