Bolest vlevo na hrudi ze žalu

Od: Datum: 05.09.13 16:17 odpovědí: 4 změna: 05.09.13 21:19

Právě procházím velmi nepříjemnou životní situaci - rozešla jsem se po dlouhém sporu definitivně s otcem. Snáším to velmi špatně, pořád brečím, jsem z toho nešťastná. Řešit to již nelze, je to uzavřená záležitost.

Dnes jsem z toho hodně smutná a bodá mě vlevo na hrudi - jakoby 10 cm od podpaží. Nevíte rádcové, co to může být?

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím, že je to z nervů ... Děkuji za odpovědi. ... Leontinka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.13 16:20

Zlomené srdce. Ne nadarmo se říká, že z nešťastné lásky (byť otce a dcery) srdce bolí. Máte to z nervů, dejte tomu čas. Teď se (psychicky) trochu šetřete, udělejte si něčím radost, choďte ven, hodně pracujte, cvičte, čtěte, zabavte se, ať Vám ty první nejhorší dny rychleji utečou.

Ohodnoceno: 3x

Od: leontinka
Datum: 05.09.13 16:23

Děkuji za odpověď. Snažím se být pořád v nějaké činnosti, ale pořád mi to znovu a znovu naskakuje do hlavy. Dám tomu čas...

Datum: 05.09.13 16:58

Leontýnko, "Nikdy nic, nikdo nemá míti za definitívní, neb nikdy nikdo neví, co se může státi" J.Werich Nikdy neříkejte "nikdy". Neříkejte, že s otcem je to uzavřená zaležitost. Nebuďte takto kategorická! Všechno chce svůj čas. Ten je nejlepším lékařem. *hej* Ta bolest není určitě ze srdce. Je to z páteře, protože jste se špatně držela, choulila se. Je to skříplý nervík a z toho je ta bolest. Dovede se tvářit i jako infarkt. *hej* Udělejte si život hezký a po čase tátu do něho vpustíte, ale jen na návštěvu. Hodně štěstí vám přeji *slunce*

Ohodnoceno: 1x

Od: pt®
Datum: 05.09.13 21:19

"leontinko", znám tu bolest, byla to má matka, která přetrhala všechno, byla jsem za ní, snažila se, ale marně. Odešla z tohoto světa bez rozloučení, ani nevím, kde spočinuly její ostatky. Časem se pokuste s otcem sejít, abyste měla klid v duši, že jste udělala pro to vše. - pt

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.