Antikoncepce vs omdlévání

Od: Datum: 04.09.13 20:58 odpovědí: 2 změna: 04.09.13 21:13

Ahoj,

Beru antikoncepci a jelikož mi vždycky v pauze dělá neplechu (je mi na omdlení, zvracím) tak mi doktorka řekla ať tu pauzu třeba 2 nebo i 3 měsíce nedělám. Vždy jsme to dělala po dvou měsících, to bylo v pohodě... jenže tuhle jsem byla u přítele (na platíčku jsem byla už u konce třetího týdne), jenže jako na potvoru jsem si u přítele zapoměla vzít pilulku a vzpoměla jsem si na to až za více jak 12 hodin, tak jsem přečetla příbalový leták, kde psali at vemu zapomenutou a pauzu nedělám a jdu na další plato. Udělala jsem to, tak teď jsem na třetím platě asi na 3 prášku, jenže celý den mě bolí v podbřišku, takový tlak...zatím nijak nešpiním nebo tak... Nevím jestli je to tím že jsem neměla teď tu pauzu... bojím se abych nebyla těhotná nebo tak něco, ale mylsím že to snad není možný, u přítele jsem byla před necelým týdnem... Co myslíte, mátě s tím někdo zkušenosti? To je snad blbost abych byla v tom když dneska je to teprve 6 den od styku ne? Díky...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.13 21:09

Zdravím, také jsem jednu dobu brala HA bez přerušování. Děs běs. Rozhodilo mi to snad úplně všechno. Jaký to má dopad na přirozený cyklus, to si můžeme jen domýšlet, ale samozřejmě nepřetržitá dávka hormonů tě rozhodí. Na konci platíčka se tělo připravuje na menses, a ono nic.. tak je nachystané a v pohotovosti pořád, a pak fakt stačí jedna dvě pilulky pozdě a už se to projeví.

Je také možné, že se ti cyklus bude ještě měsíc, dva upravovat, neže se zase ustálí. Některé ženy mají menses i dvakrát do měsíce, jiné zase krvácí i přes nepřetržité braní HA. Každé tělo je prostě jiné a každé na výkyv hormonů reaguje jinak.

doplněno 04.09.13 21:17:

A sex byl před nebo po tom, co jsi zjistila, že jsi zapomněla tabletku? Jestli před (což předpokládám), tak je šance tak 0,000001, protože HA ještě nějakou dobu chrání, stejně jako chrání v menstruační pauze.

Navíc tlak a bolest nejsou signálem těhotenství, v nepolední řadě je po 6 dnech opradu brzo:).

Ohodnoceno: 2x

Od: poradtemi
Datum: 04.09.13 21:13

Takže myslíte že je to spíš tou pauzou? Mám docela strach abych nebyla těhotná..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.