Ilumináti, myslíte že skutečně existují?

Od: Datum: 04.09.13 17:06 odpovědí: 14 změna: 17.06.14 13:58

Myslíte, že Ilumináti skutečně existují, nebo je to blábol. Četla jsem o nich několik článků a shlédla pár dokumentů a docela mě ti zaujalo.
Pro ty, kteří nevědí o co jde: Ilumináti jsou údajně tajná společnost, která tajně řídí světové události a snaží se nastolit Nový světový řád. Jejich znakem je oko v trojůhelníku. Ten znak a další jemu podobné symbily se často objevují v médiích (filmy, hudební videoklipy, reklamy, atd). Chtějí prý nastolit novou celosvětovou vládu a regulovat zalidněnost planety. Tajně ovládají ekonomický, filmový, hudební a potravinářský průmysl. Dokonce prý mají na svědomí teroristické útoky (např. NY 11.září 2001) a prý napomohli i k uskutečnění světových válek, takže jejich historie sahá daleko. Také se prý snaží regulovat počet obyvatel tím, že otravují jídlo, uměle vytvářejí nemoce (AIDS je prý jejich práce) a snaží se zatajit existenci UFO před veřejností, Dokonce se tvrdí, že jejich členy je mnoho známých osobností, Např. Mark Zuckerberg, Bob Dylan, Rihanna, Lady Gaga, Beyoncé, Britney Spears, Kanye West , Jay-Z,...
Zdá se vám to reálné? Mě to přijde jako hodně zajímavé téma, ale nevím, nemyslím si, že by to byla pravda. Údajně Iumináti zabili i Kennedyho, 2Paca, M. Jacksona a spoustu dalších. Mě ale vrtá hlavou, proč by to dělali? Pokud je to opravdu nějaká tajná vladní organizace, tak chápu - asi chtěli umlčet lidi, kteří o nich něco věděli. Co ale nechápu, proč by jejich členy měly být známé osobnosti? Osobnosti pohybující se v politice možná, ale co celebrity typu Rihanna a Lady Gaga? Proč by se k nim přidávaly? Dobře, někde jsem četla, že Ilumináti některým hvězdám pomohli prosadit se a zviditelnit, ale opravdu je třeba Lady Gaga, Rihanna nebo Britney Spears členkou tajné organizace, která má na svědomí mimo jiné i atentáty, vyhlazování lidí?
Tak jak o tom přemýšlím, zdá se mi, že žádná taková organizace neexistuje nebo možná ano, ale je to hooooodně dost přifouknuté, hlavně s tou účastí celebrit a atentáty.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.13 17:10
avatar

Ať si každý myslí co chce. Můj názor je ten, že celý svět řídí pár nejvyšších lidí, kteří vše ovládají. Prezidenti, státy a další takové věci jsou jen na oblbnutí nás normálních lidí. Taky si myslím že je hromada nových a pro nás neuvěřitelných technologii, které nám tají. A abych řekl pravdu, nikdy jsem neřešil co znamená pojem iluminát a přesto zastávám výše popsaný názor.

doplněno 04.09.13 17:10:

A nikdo nemůže tvrdit že mě ovlivnují nějaké dokumenty atd. Žádný dokument, film, seriál jsem o tomto tématu ještě neviděl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alexandr147*
Datum: 04.09.13 17:12

V podstatě je odpověď ano i ne ... dnes si ilumináty představujeme vysoce spolupracující společnost těch lidí co mají tu opravdovou moc ( nejsou to ani hvězdy ani politici ) a mění věci ... odpověď je jednoduchá takovýhle skupin existuje mnoho ( koncentrace skutečné moci ) ale samozřejmě 1 je ta nejmocnější ... a to jsou ti praví ilumináti ... a to jak si říkají nebo co mají ve znaku není důležité ... jestli mě budete věřit na tom nesejde ale věřte že skupiny lidí s koncentrací moci existují a sám už jsem v životě na podobné věci u rozvědky narazil ... ale nepředstavujte si to jako 10 lidí sedící u stolu při svíčkách chystající pykle ... realita je jiná ale podstata pravdivá

Ohodnoceno: 0x
 
Od: twiggy*
Datum: 04.09.13 17:27

Taky by mě zajímalo, koho přesně těmi ilumináty myslí. V žádném článku nebo dokomentu jsem se nedozvěděla jména těch, co tomu údajně velí. Jen sem tam média podezřívají nějakou celebritu, že je jejich členem, protože udělá ve svém videoklipu nějaké gesto, dá si roku před oko, pohyby svého těla předvede nějaký obrazec, atd (viz Gaga a Rihanna), ale podle mě to ty hvězdy nedělají záměrně, možná si ani neuvědomují, že v jejich klipech odkazují na nějakou symboliku. Takže je podle mě blbost, aby celebrity jako populární zpěváci nebo herci byly členy Iluminátů.
Slyšela jsem něco o tom, že na americkém dolaru jeko několik sybolů, které by mohli mít spojitost právě s ilumináty (oko v pyramidě, atd). Právě ta pyrmida má 13 stupňů - to prý symbolizuje 13 elitních rodin, které ovládají ameriku. Tak nevím, možná nnějaká taková organizace opravdu existuje, jenže ty informace z médií to hrozně zkreslují. Člověk neví čemu má věřit a čemu ne.

Od: imbecilobijec
Datum: 04.09.13 17:23

11. září se blíží, nejvyšší čas pro konspirátory, aby jako každý rok oblažili svou pravdou svět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: twiggy*
Datum: 04.09.13 17:31

Já tomu právě moc nevěřím. Nebo možná připouštím, že něco na tom může být pravda, ale na v takovém rozsahu, jak to vykreslují média. Právě proto, že poslední dobou se vyrojilo hodně článků a dokumentů na toto téma, tak mě zajímá názor ostatních lidí.

Od: axus®
Datum: 04.09.13 17:24
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 04.09.13 17:37

Já myslím, že všechny konspirační teorie jsou jen prázdné tlachy. Stačí vzít do ruky běžně dostupný žebříček nejbohatších lidí světa, trochu zapřemýšlet jak je možné mít osobní majetek větší než státní dluh USA - a máte před sebou všechny tváře, které se smí vidět. A ti, co skutečně svět řídí, jsou na zadní straně těchto obrázků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh11
Datum: 04.09.13 17:42

Vše je o penězích.

Vrchol pyramidy má 90 ti procentní podíl na příjmech celého světa.

Vypadá to jako by si chtěli koupit celou planetu díky dluhopisům zemí a dluhům obyvatel.

Za tyto dluhopisy platí bezcenými papírky,

které tisknou nestátní firmy jako FED.

Dluhy států vznikají tím, že státy přestaly tisknout peníze a nakupují je u bank s úrokem.

Bankám je dodává firma FED

Vás by naháněli, když by ste si vytiskla pětistovku na tiskárně

ale tato firma to má povolené a ještě požaduje úroky.

Jenže tištěním peněz reálná hodnota peněz klesá a hrozí průšvih.

O tom je také Syrie, nějak se musí zdůvodnit proč možná nebude dolar hlavní světovou měnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.13 17:56
avatar

Dluhy států vznikají tím, že státy přestaly tisknout peníze a nakupují je u bank s úrokem

Úžasná teorie! Tu zařadím do zlatého fondu!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jh11
Datum: 04.09.13 18:07

Oprava možná jsem se špatně vyjádřil

nevznikají tím, ale narůstají díky tomu a je to spirála, kterou se nedaří zlikvidovat.

Kenedy před atentátem, chtěl vrátit státu funkci tisknutí měny.

Jeho nástupce se o atentátu dozvěděl v letadle a jeho první rozhodnutí ještě v letadle bylo toto opatření zrušit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: famk
Datum: 04.09.13 20:28
Víš jak se jmenuje 2Pacovo poslední album (nemyslím ty posmrtné)?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jitjs
Datum: 04.09.13 20:36
Jsem 2Pacuv fanoušek. Slyšel jsem , že za takovou krátkou kariérou dokázal ovlivnit mnoho lidí (sami si najdete na netu i čem rappuje), a to se Iluminatum nelíbilo, tak se ho chtěli zbavit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnbv
Datum: 04.09.13 20:37

Krize slovem srozumitelným:


Ohodnoceno: 0x
 
Od: honaz
Datum: 17.06.14 13:58

Existuijí.

Je tomu tak, pravda není jen to co je v televizi a v novinách. Několik nejbohatších rodin prakticky řídí svět. Ale musí si člověk dohledat hodně zkušeností, než to pochopí. Spousta konspiračních teorií je pravdivých a také spousta nesmyslných.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.