Přirozená krása & dokonalý make-up

Od: Datum: 28.08.13 21:10 odpovědí: 22 změna: 02.09.13 15:39

Otázka pro muže: Je jasné, že to asi bude možnost A, ale stejně. Dáváte přednost přirozené kráse u dívek,žen( 0% barviček na obličeji, jelení luj se toleruje:D ) nebo holku s dokonalým makupem?

Nedávno jsem četla, že muži většinou ani nepoznají, jestli je holka namalovaná nebo ne, tak mě to jako příznivkyni přirozené krásy trošku zmátlo... Tak jak teda?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 28.08.13 21:17

Já dávám přednost přirozené inteligenci v kombinaci s přirozenou krásou. :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 28.08.13 21:19
avatar

si pis, ze to pozname, cim vic makeupu tim min se zajimam, pokud nejde jen o jednu noc..kdy to je jedno ;) stridmy makeup je ok

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 28.08.13 21:28
avatar

A to jako na první pohled, nebo po probuzení ráno "po akci"? :-D

doplněno 28.08.13 21:49:

Ano, o tom právě mluvím, na první pohled člověk neřeší, jestli ten druhý člověk má originální xichtík anebo natřený "třeba zezadu, aby to vyšlo líp". Ale o to horší pak bývají ta probuzení vedle dotyčného objektu. Ten přirozený objekt moc nepřekvapí, akorát xichtík je trošku pomačkanější. Ale makeupová kráska, když jí ten "email" spadne do očí, tak je to k zblití, a to člověk večr ani moc nemusí konzumovat kombinace alkoholu...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lenusaw
Datum: 28.08.13 21:44

no samozřejmě to bylo myšleno tak jakože na první pohled celkově jaký je názor na to. ale ta druhá možnost, jak by to bylo? ono jít spát s kráskou a probudit se vedle ošklivky...no nic moc budíček:D

Datum: 28.08.13 21:57
avatar

Taky make-up alá telenovel nemusím. Jak se řiká nejlíp ženu poznáš v 8hod ráno v posteli.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vlasatec*
Datum: 28.08.13 22:05
Nemám rád makeup, jakýkoliv, oči, rty, rasy všechno blé, maximálně vytrhat obočí, zatřít rozskrabany pupínek a to stačí.
doplněno 29.08.13 06:24: Obočí samozřejmě jen decentně, ne 90% objemu.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.08.13 02:24
avatar

maximálně(!) VYTRHAT OBOČÍ...?!?!? (kdeže je ten blicí smajlík?)
(nic maximálnějšího (odpornějšího) snad ani neexistuje...)
(tak to se radši zmalujte jak z Perlovky, to se aspoň dá umejt...)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenusaw
Datum: 29.08.13 11:45

Jsem jediná, kdo vaší reakci vůbec nepochopil?!

Datum: 29.08.13 12:41
avatar

jste-li jediná, to samozřejmě nemůžu tušit...
ale můžu vám to dovysvětlit - vaše otázka byla o tom, čemu kdo dává přednost, co se obličeje týče - přirozenost versus líčení, a já tedy, když přišla řeč na vytrhávání obočí, odpovídám, že škubání obočí považuju za tu největší nepřirozenost (a odpornost), kterou lze na obličeji vůbec provádět
(prostě jsem chtěl po přečtení příspěvku s kladným postojem na odstraňování obočí upozornit, že může existovat i postoj naprosto opačný)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenusaw
Datum: 29.08.13 19:23

Aha, tak to jsem původně nepochopila teda. Ale tak zvláštní názor... ale to se vám teda víc líbí holky, co mají třeba krásné oči, ale schované za obočím? Já kdybych si nenechávala obočí upravovat v salonu (netrhám si ho sama), tak ho mám uplně sroslé a to by mým velkým očím asi moc neprospělo...fujyk:D

Datum: 29.08.13 19:33
avatar

Zdravím, možná zaměňujete úpravu obočí pomocí trhání s vyškubáním celého obočí.

Ve svém věku neznám jedinou ženu, která by si obočí neupravovala, zvláště ty tmavovlasé, které by měly obočí jako Brežněv. A vlastně neznám ani jednu z mého okolí, v jakémkoli věku.

A předpokládám-li, že jste muž, tak Vaše partnerka, minulá či současná, si obočí neupravuje?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.13 07:58
avatar

Lenko, poklikejte si a pohledejte nějaké povídání a obrázky pod názvem "nahé líčení". Není líčení jako líčení. Není potřeba používat zelené stíny přes půl hlavy a třpytivou rtěnku. Když se to umí, není vůbec vidět, že je obličej upraven, ale je barevně sjednocen a jsou zdůrazněny ty části, které žena zdůraznit chce. Nenalíčený obličej se mi spojuje s "alternativní" ženou v dlouhé suknici, žebradlem místo kabelky a dítětem v šátku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pb®
Datum: 29.08.13 09:20

Obojí si přece neodporuje. Dokonalý make-up zcela jistě neznamená zmalovaná, ale naopak, má zakrýt nedostatky a podtrhnout to krásné. S líčidly se dá krásně kouzlit a když se to umí, dají se dělat doslova zázraky a z ošklivky vykouzlit kráska.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.13 09:31
avatar

Jsem sice holka, ale osobně se mi líbí upravené holky. Jenže není úprava jako úprava.

Pokud na sobě slečna má dobrý makeup, aby byla pleť hladká a vyrovnaná, většinou to není poznat, umí-li ho používat. Korektor pod oči taky není vidět a když se k tomu přidá řasenka a jemný lesk na rty, je to takové pěkné decentní a přitom vcelku přirozené líčení.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 29.08.13 12:00
avatar

Na dobře nalíčené ženě, by nemělo být poznat, že je nalíčená : )...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.08.13 16:40
avatar

Ahoj-

- těžká odpověď - líčení a malování "obličeje" u mladých holek je pro muže asi přitažlivé - ale mladé holky to moc nepotřebují (krášlí je mládí) - a zbytečně si příliš brzy ničí pleť .

- u starších žen je líčení sporné - a - u starých (tak nad 50 let) - je podle mne většinou přímo NEPŘIJATELNÉ .! Ženy by měly na svou pleť dbát v každém věku - a používat spíše jenom výživné a hydratační krémy, které si do tváře vklepávají.

Jenom můj názor - jako mladá jsem se taky malovala - ale teď mi to jenom zdůrazňuje vrásky, takže bych vypadala jako zmalované strašidlo. Marcela.

doplněno 31.08.13 16:47:

- jo - a při odličování si "chca nechca" vytahuji pleť - zvláště kolem očí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.09.13 09:36
avatar

Marcelko, mám to úplně a naprosto stejně jako vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 01.09.13 11:00

Tohle jsou s prominutím kecy. 50ti letá žena že je stará? Chudinka, co bude asi tak dělat v 70ti, kdy bude ještě chodit do práce?

Naopak bych řekla, že čím starší žena, tím spíš musí používat vhodná líčídla, ale nepřehánět to s nimi. Protože nenalíčená by vypadala jak strašidlo. Proboha podívejte se alespoň na nějaké fotky vhodně nalíčených starších žen, než začnete tvrdit něco, co není pravda. Vhodné líčení zkrášlí ženu v každém věku. Ale tady asi někdo rozeznává jen zmalované od nenalíčených, nebo se nedokáže oprostit od líčení 80.tých let typu jasně modré stíny a červená rtěnka, to byla opravdu hrůza.

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 01.09.13 15:30
avatar

Ahoj, "pb"

- promiňte - ale stará jsem já - Vy zřejmě ještě ne, - takže vím, o čem mluvím. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.13 16:46
avatar

Znám dost padesátiletých žen, co se líčí střízlivě, do práce, a moc jim to sluší (třeba moje máma). :) Proč ze sebe dělat "babku" předčasně, když na to ještě mají - postavu, elán i chuť. Samozřejmě to nesmí zacházet do trapnosti nebo vulgarity, aby pak paní vypadala jako přestárlý diblík nebo sociální pracovnice, ale že by o sebe úderem padesátky měla žena přestat vizuálně dbát, to určitě ne:).

Mezi jemně nalíčenou postarší dámou a zmalovaným strašidlem je přece velký rozdíl.*ua*

doplněno 02.09.13 14:24:

Náhodou, víte, kolik potkávám na akcích, kde hrajeme, prostorově výraznějších dam? I starších? Jsou velmi decentně nalíčené i oblečené a jsou kolikrát větší kočky než kdejaká vyschlá kreatura ze solárka ;)

doplněno 02.09.13 15:45:

Tož ani za jedno se nepovažuji *smich*, ale jinak zpěv a klávesy ;).

A věřte - mám známou kolem padesátky, 160cm, asi 100kg. Do práce chodila ve vytahaných tričkách a neforemných kalhotách, aby si jí nikdo moc nevšímal. Na ples firmy přišla ve skušivém kostýmku, jemně nalíčená, vlasy upravené - a všem spadla brada.;).

doplněno 02.09.13 16:08:

Banjo také obdivuji:) Vlastně všechny dobré muzikanty, obzvlášť houslisty a cellisty.

62kg? A méněcenná? To snad ne;.-). Cvičení je sice fajn věc, ale základ je úprava stravy. Do čehož se mi taky nechce, takže o tom vlastně nemám co kecat *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.13 14:06
avatar

Ahoj "martino"

- samozřejmě o sebe žena nesmí-! přestat dbát v žádném věku - ale za vhodnější, nežli líčení, považuji v těchto letech šetrnou péči o pleť - pleťové masky, výživné krémy atd...

- ale hlavně je nutné si i ve starším věku udržovat štíhlou postavu - co je platné, když jsem decentně nalíčená a hezky oblečená - když jsem tlustá a neforemná, že.?! Zdravím. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.13 15:39
avatar

pro "martinaa"

- no tak nic, no -! a můžu se zeptat, jste herečka, anebo zpěvačka -? Zdravím. Marcela.

doplněno 02.09.13 16:03:

tož "Martinko"

- moc Vás obdivuju - můj synovec hraje na banjo v country kapelách - i když už ne aktivně - jenom na příležitostných akcích.

No - ale uznejte - 160 cm a 100 kg-?! - Já měřím 162 cm a vážím ca 62 kg - a mám komplexy méněcennosti - vždy jsem sice vážila kolem 60 kg - ale teď jsem se o ca 3 cm zmenšila - a taky se mi změnila postava - no, ale - asi by to chtělo cvičit - a to jsem líná - takže co si tady dovoluji brečet, že-? - Moc Vás zdravím. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.