Úvěr bez zajištění nemovitosti

Od: Datum: 25.08.13 18:23 odpovědí: 2 změna: 25.08.13 19:16

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat Vás znalejších v oblasti úvěrů. Chtěl bych si půjčit (úvěr?) na vybudování půdní vestavby. Chtěl bych to vyřešit pokud možno bez zástavy nemovitosti. Max. částka 1 000 000 Kč a splácet to více než 10 let. Vzhledem k tomu, že se ve finančním trhu neorientuji, prosím tímto o radu. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.13 18:58

Doporučuji navštívit dvě tři banky a zeptat se na podmínky.Pak si vybrat nejlepší nabídku - i když ony se moc lišit nebudou.V žádném případě nebrat půjčku od soukromíka - telefon,SMS a pod. |Ty čekají na výsledek Vaší práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.13 19:16
avatar

Je možné dosáhnout na úvěr bez zástavy nemovitosti. Je ale otázka, jakým argumentem přesvědčíte banku, že jste a budete solventní klient. Máte něco v záloze? Například nějaký půlmilion na spolufinancování? Nebo můžete bance ukázat, kolik dnes měsíčně ušetříte? Jestli ušetříte 10.000 měsíčně, pak byste možná i na ten úvěr jeden milion splatný deset let mohl dosáhnout.

My jsme banku přesvědčili tak, že jsme měli ukončený celý cyklus, kdy jsme si platili čtyři stavební spoření najednou. Se státní podporou jsme nakonec našetřili něco více, než půl milion. Naspořenou částku jsme chtěli použít na rekonstrukci a k ní jsme stavební spořitelnu požádali o půlmilionový úvěr. Dali nám jej bezproblémově.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.