Vysilacky jake a levne

Od: Datum: 25.08.13 14:11 odpovědí: 9 změna: 26.08.13 07:36

Chceme si s kamaradem take dedkem poridit vysilacky z domu do domu bydlime od sebe asi 1/2 km zadny jiny baraky v ceste nestoji ani stromy.Jake levne,byste nam doporucili?Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.13 14:23

Nechci ti do toho kecat, ale není lepší využít Skype? Uvědom si, že tě může poslouchat každý, kdo je v dosahu. Měl jsem teď možnost pár dní poslouchat úplně všechno, od letadel, přes hasiče, MP až po ono povídání, jak někdo stahuje králíka nebo co má dát do polévky. A někdy to byla docela sranda.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.08.13 14:44

Skype by bylo reseni.ale kamarad 72 let nema PC ja jsem v nasi dedkovsky parte 1 kdo ma Pc *pivo*

Datum: 25.08.13 15:19

Doporučuji jakékoliv vysílačky PMR. Osobně mohu doporučit http://vysilacky.heureka.cz/sencor-smr-600-twin/ měl jsem je a jak vzhledem, tak vším ostatnmím mi vyhovovaly.

doplněno 25.08.13 15:20:

je u nich ale problém s nabíjením. Lze nabíjet buď nabíjecí baterie, nebo vysílačku ve stojanu. Stojan je ale jen jeden.

Ohodnoceno: 2x

Od: axus®
Datum: 25.08.13 17:22

Souhlasim s vlkem. Krome dobijeni jsou rucky nejsikovnejsi. Lze je vzit s sebou, odpada instalace a lazeni anten a pod. Podival bych se po Intek mt 5050. Trochu drazsi, ale lze sehnat jako 4w verze (v eu oficialne povolena pouze 0,5w) plus dokoupit origo vykonnejsi anteny a je z toho paradni zarizeni.

Odbornik na tohle ale tady bude asi pan Milancukrar. Urcite si pockejte na jeho nazor.

Datum: 25.08.13 20:03

No, ono takové CB nejsou taky k zahození. Dají se sehnat starší za slušné peníze a na rozdíl od PMR mají 40 kanálů a třeba si na pásmu nejdete další kamarády...

Od: buss®
Datum: 25.08.13 20:49

CB, PMR nebo nějaké vyřazné rdst , které mají sdílené kanály, též jde o provoz bez povolení. Další možností je koncese na amatérskou stanici. Nebo laser, infra...

Datum: 25.08.13 21:09

Jestli je mezi vámi (teď nevím zda je to myšleno jako zlomek) 1-2km a ještě k tomu přímá viditelnost, tak je nejlepší PMR ručky. CB je zbytečně nákladnější a zarušenější. A dělat na takový pokec koncesi je úplná zbytečnost.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.08.13 21:23

jsme od sebe vzdaleni asi jen pul kilometru kazdy ve svem dome tak prave aby nebyl problem s vysilanim pres zdi

Datum: 26.08.13 07:36
Zkuste vojenske vyprodeje a zacilte na vysilačku rf 10 prodavaji se za 1000 kc a s dlouhou antenou maji dosah až 30 km :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.