RTG Pánve vs nebezpečí z ozáření

Od: Datum: 24.08.13 10:26 odpovědí: 4 změna: 24.08.13 23:36

Prosímvás, vím že jsem se asi netrefil přímo do diskuze. ale chtěl bych se zeptat dělali mi RTG panve už 4 krát přímo stydke kosti a nechranijou nijak pohlaví, chci se zeptat jestli je to nebezpecne nebo ne? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.13 10:35
Myslim ze jestli chodite k lekaři a počet smimku v životě spočítáte na prstech obou rukou tak to neřešte...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.13 10:44

4. snímky + CT, jinak me nikdy nic nerentgenovali ale mam strach kvuli pohlaví, kdyby to byla ruka ani neceknu...

Datum: 24.08.13 22:16

Ale to je pozoruhodný systém priorit - takže dle Vás není problém, když nebudete moci díky nefunkční ruce pracovat, být soběstačný atd, ale když si díky nefunkčnímu ,,onému´´ nezase.ujete tak se zboří svět *smich**smich**smich*

Ale omlouvám se za ironii, nemohle jsem si pomoci, nicméně věřte, že dnešní rentgeny pracují jen se zlomkem intenzity záření, které se používalo kdysi, ostatně dnes už ani v naší okresní nemocnici nepoužívají film, ale snímky jdou přímo v digitální podobě. Takže buďte v klidu, ještě si zaskotačíte.

Od: laik
Datum: 24.08.13 23:36

No, rekl bych, ze jestli chce mit jeste deti, tak jeho otazka neni az tak nesmyslna.

Osobne podle meho laickeho nazoru, to mozna tak akorat poskodi uz vytvorene spermie, ale takova treti varka spermii uz bude zase OK. ;)

Klidne bych se ale zeptat doktora, jak to vlastne je. Zvlast, jestli s pritelkyni/manzelkou zrovna pracujete na diteti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.