Zkušenost s krémem na celulitidu?

Od: Datum: 22.08.13 22:08 odpovědí: 5 změna: 23.08.13 17:02

Dobrý den, nevíte o nějakém krému, který by měl alespoň trošku účinek redukce celulitidy, nebo nějaký, který stahuje trošku kůži, póry? Nechci rady na cvičení atd. Ptám se pouze na krém. A aby stál tak do 250 korun.

díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.13 22:14

Po zakoupení jednoho krému od Avonu cca za 500 jsem konstatovala, že bych ho patrně potřebovala 3 kýble aby byl vidět nějaký efekt. Nemyslím si, že nějaký jiný krém by viditelně pomohl. Stejné jako s pilulkama na hubnutí, zhubne jen vaše peněženka.

Ohodnoceno: 4x

Od: wamp®
Datum: 23.08.13 09:58
"Liduska" ma naprostou pravdu!Zadny krem Vam nezabere,protoze to je pouze podvod,a farmaceuticky prumysl si temito pofidernimi preparaty pouze masti svou kapsu!Celulitida je zapricinena ponejvice spatnou funkci lymfatickeho systemu,a ten rozproudite prave jen a jen cvicenim,kteremu se tak vehememtne branite...
Ohodnoceno: 1x

Od: creeak
Datum: 23.08.13 15:40

Cvičení se nevyhýbám, cvičím. Je to o tom, že o cvičení asi vím ;) a ptala jsem se na krémy, toď vše.

Od: wamp®
Datum: 23.08.13 15:50

Kdyby jste věděla o tom pravém cvičení na celulitidu,tak nevkládáte tento dotaz ;)Jinak-jóga.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.08.13 17:02
Tonoucí se i stébla chytá!
Dnes jsem zahlédl toto:
http://m.zena.centrum.cz/article.phtml?id=788241&s=1996
Já celulitídu ani zkušenosti nemám.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.