Jak se nebát mluvit s mužem

Od: Datum: 22.08.13 18:28 odpovědí: 14 změna: 23.08.13 16:00

Já se z toho zblázním. Dnes jsem potkala úžasně sexy chlapa, který se mi přimluvil a zdál se být v poho a já jsem se s ním chvíli bavila, ale byla jsem celá nesvá a doslova jsem utekla z místa činu :D Mohla jsem si říct alespoň o číslo. Ale protože jsem se styděla tak jsem zmizela rychleji a pak si to celou cestu domů vyčítala. Tohle se mi stává pořád když mluvím s někým kdo mi připadá atraktivní. Snažím se působit v pohodě ale že mi je pěkně horko je na mně vidět. Přitom to není nic těžkého, když se vám někdo nelíbí. Už nevím co mám dělat. Nevěřím si v tomhle vůbec a ty nejlepší věci mě napadají až když je pozdě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janci*
Datum: 22.08.13 18:30

Dobrý den,

nebojte, nejste sama :D.. ráda se také přiučím : )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 22.08.13 18:57

Dobrý den,

problém je patrně v tom, že snažíte být co nejlepší a doslova dokonalá. Dáváte si pozor na každé slovo a nevíte, jestli to, co jste řekla, bylo to nejlepší, co jste mohla, což Vás znervozňuje. Máte strach, že promarníte příležitost.

Uvědomte si ale, že dokonalá být nemusíte, protože i ten, se kterým mluvíte, není dokonalý. Nesetkáváte se s Bohy, ale s normálními muži. Možná jsou sexy, možná jsou atraktivní, ale pořád jsou to normální lidi a to si musíte opakovat pořád dokola.

David

Ohodnoceno: 3x
 
Od: labella
Datum: 22.08.13 19:01

Asi ano. Ale já nevím jak tomu muži naznačit že se s ním chci vidět. Víte. Najednou se s ním bavím a to mám jenom tak říct a "Hele dáš mi číslo?". Já fakt nevím jak na to aby to nebylo okaté.

Od: davidp*
Datum: 22.08.13 19:11

Dobrý den,

1) můžete se ho zeptat, co dělá a pokud vymyslíte nějaký věrohodný důvod, můžete požádání o číslo spojit s tím, že si ten kontakt berete, kdybyste Vy nebo Vaše kamarádka potřebovali nějakou radu, nějakou službu, nějakou věc apod.

2) můžete říci, že jste si hezky popovídala a že byste v tom rozhovoru ráda pokračovala

3) nebo mu prostě řeknete, že sbíráte telefonní čísla *smich*

hlavně se toho nebojte

David

Ohodnoceno: 0x
 
Od: labella
Datum: 22.08.13 19:15

Ten důvod číslo 2 mě napadl taky, když už jsem byla na hony vzdálená mému neznámemu. Vlastně jsem ještě chvilku přemejšlela jestli se otočit a jít se ho na to zeptat, ale neudělala jsem to :(

Od: lego®
Datum: 22.08.13 19:54
avatar

Duvod cislo 3 je takovej nepraktickej, jeste by Te mohl poslat do tlf. budky pro tlf. seznam

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 20:05
avatar

A co nechat na něm, aby se snažil vymyslet způsob, jak se s tebou ještě vidět? já myslím, že dobývat mají chlapi...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: labella
Datum: 23.08.13 15:07

Když jsme si neřekli ani jména ani nic tak i kdyby chtěl tak mě asi jen tak nenajde. A já jeho taky ne. Kdyby to bylo na nějakém frekventovaném místě, nebo v práci, ale bylo to uprostřed ničeho v lese. Sice určitě bydlí někde kde já, protože jsme se bavili o okolí ale prostě byl to hodně rychlý pokec.

Od: olinlitomericko
Datum: 22.08.13 20:13

...co pozvání na kafe, že je chvilka volna...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olinlitomericko
Datum: 22.08.13 20:17

DODATEK: pozvání na kafe nebo "pitíčko" málokterý chlap od sympaťandy odmítne...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 22.08.13 23:10

Když máte ve zvyku zdrhat v nejlepším, tak toho využijte .

Jejda... to byl krásný pokec, moc se omlouvám, ale musím běžet, zde máte mé tel. číslo pokud budete chtít v rozhovoru pokračovat - budu ráda, když se ozvete.

Pak vemte nohy na ramena jak je vaším zvykem a čekejte.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: labella
Datum: 23.08.13 11:01

Tohle je opravdu skvělá rada. Tak skvělá, že vážně lituji toho, že jsem ji nedostala dřív

Od: buss
Datum: 23.08.13 11:10

Nemůže toho využít když ...Nevěřím si v tomhle vůbec a ty nejlepší věci mě napadají až když je pozdě, tomu se říká rozum za dveřmi. Jedině když to bude mít na papírku a ten v ruce a schopna číst v ten moment poblouznění.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.13 16:00
avatar

Pro "labella"

- a co takhle zkusit neutéct a snažit se bavit dál - třeba i o blbostech - zřejmě jste pěkná holka, když si Vás ten muž všiml -

- nic horšího se Vám nemůže stát, nežli, že se s Vámi rozloučí a už se neozve - no ale o to jste se postarala už sama svým útěkem - takže o co jde?! - ve Vašich letech jsem byla s prominutím taky tak "blbá" - no, ale teď to vidím jinak - a snad můžu i poradit.

- koukněte do zrcadla - a přemýšlejte trochu, o čem se s muži bavit, abyste jim přišla zajímavá - ale pokud jste mladá a hezká holčina - tak jim přijde "zajímavé" vše, co řeknete - tak toho koukejte využít, dokud jste mladá. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.