Tisk-jak vymažu reklamu?

Od: Datum: 22.08.13 18:08 odpovědí: 5 změna: 23.08.13 02:49

Prosím, chci vytisknou odjezdy z Idos, jak vymažu reklamu? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 22.08.13 18:22

Vytvor ulozit, upravit (smazat reklamu) a tisknout.

Ohodnoceno: 0x

Od: sissa
Datum: 22.08.13 18:29

Děkuji.

Datum: 22.08.13 22:34

U každého odjezdu je ve spodním řádku tlačítko Vytisknout a jízdní řád se objeví ve verzi bez reklmy, prozkoumejte to.

Datum: 22.08.13 18:29
Kdyz jsem si dala volbu "vsechny vysledky:vytisknout" - je to umistene pod tlacitky "zmenit zadani, nove zadani" atd.. tak se mi zobrazene vysledky otevrely na samostatne strance, kde reklamy zadne nejsou..
Netisknete to jako celou internetovou stranku?
Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.08.13 02:49

já si teda stahuju výsledky z IDOSu prostě tak, že si stránku (stránky) zkopíruju normálně myší pomocí Ctrl+C (samozřejmě zkopíruju jen to, co chci) do jakéhokoli editoru (v mém případě windosowský wordpad, tj. .rtf soubor) - je to bleskurychlý, dostanu sice graficky chudej, ale přesto přehlednej kompaktní text, kdyžtak si změnim velikost, typ písma, a mám stránku mnohem lepší než kdybych si zvolil jejich tisk

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.