Poplatky pošta a čs.spořitelna

Od: Datum: 22.08.13 08:34 odpovědí: 6 změna: 22.08.13 12:05

Jedeme na týdenní pobyt na hotel v Česku.Mám zaplatit zálohu 2000 Kč na účet toho hotelu.Je finančně lepší složenkou z pošty nebo ze sporožirového účtu z České spořitelny?Kolik se platí poplatek na poště vím,jen se mi nepodařilo najít kolik se platí v ČS.Poradíte?Musím od nás z vesnice do města,tak proto se ptám tady.Hledala jsem na netu,ale asi neumím najít.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.13 09:03

Rozhodně převodem z účtu - nevím, jaké jsou poplatky nyní, ale max. 6 Kč,kdežto poukázkou to bude nejméně 23 a ještě musíte poukázku vyplnit dojít na poštu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.08.13 09:05

co mám na výpisu je to 2kč platba do jiné banky převodem - používám interbanking

Datum: 22.08.13 09:06

http://www.csas.cz/banka/nav/…nance/platebni-styk-d00013516

Obecně se dá říct, že složenka je vždy dražší než internetbanking. Při platbě na přepážce banky ale ten rozdíl už nemusí být tak podstatný.

Od: buss®
Datum: 22.08.13 10:34

Pokud platíte přes int, podívejte se na výpis, tam je cena za platby uvedena.

Od: boba*
Datum: 22.08.13 11:54

Díky všem.Z hotelu mi poslali kam peníze poslat na email,přes který jsem rekreaci objednala,takže já jdu zaplatit asi teda k okynku do spořitelny,protože nemám nic přes internet,ani neumím,nějak jsem se dřív narodila a tyhle záležitosti moje hlava nechce pobrat,tak musím všechno klasicky.

Od: lego®
Datum: 22.08.13 12:05

Pokud bys mela platebni kartu tak by to slo zaplatit pres bankomat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.