Podani insolvence

Od: Datum: 19.08.13 15:29 odpovědí: 10 změna: 10.10.13 10:53

Dobrý den, mám dotaz chci zažadat o insolvenci a nabídla se mi jedna paní na inzerat která mi to zpracuje a požaduje 15000.-Kč Při prvni schuzce ktere ji předam dokumenty chce 5000.-Kč zálohu a zbytek po dohode ve splatkach.

Chci se zeptat zda je to spravný postup anebo podvod.

Děkuji za odpovědi

Václav


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.08.13 16:05

Tvůj popis nevyznívá zrovna důvěryhodně... ;)

Požádej dotyčnou o reference (tedy lidi, jimž už "to" zpracovala a kterým bylo oddlužení soudem povoleno) - a poptej se jich. No - to asi nevyjde... ;)

Ne - žádej záruky schválení oddlužení - rozumná firma umí pro člověka, který podmínky oddlužení splňuje, žádost zpracovat tak, aby ji soud schválil. A žádostmi lidí, kteří podmínky nesplňují (a tudíž jim soud oddlužení neschválí), se ´slušné´ firmy nezabývají. Takže předem neplať nic, jen bys opět přišel o peníze.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.08.13 18:10
avatar

Dobrý den. Je to pro Vás zbytečné drahé. Jsou lidé, kteří zpracují insolv. návrh kvalitně a levněji. Tomuto postupu bych nedůvěřovala. Dle mého soudu, je to někdo, kdo chce na Vaší finanční krizi vydělat. Mrkněte na odkaz, tam Vám pomohou s návrhem zdarma.

http://www.financnitisen.cz/druhy_sluzeb.php

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.08.13 18:31

Peníze předem = podvodník = nevěřim a neberu. Vím o jedné paní, která si vezme peníze až po tom, co Vám to krajský soud schválí, v případě, že neschválí, tak pomůže opravit nedostatky a podat znovu, tomuto říkám solidní jednání.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.08.13 20:30

Pokud je u vás někde v okolí charita, tak tam vám žádost o oddlužení zpracují zdarma. Hodně štěstí. Lucie

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.13 23:10
avatar

Charita se oddlužením nezabývá, obraťte se na poradnu ve finanční tísni (odkaz z odpovědi KapkyNaděje) nebo máte-li v okolí občanskou poradnu (ne všechny ale pomohou s návrhem).

Ani na mne nabídka nepůsobí korektně. Četla jsem nabídky, kdy si zpracovatel peníze vezme až po schválení oddlužení soudem (takhle byste neměla jistotu, zda Vám návrh zpracuje dobře).

Máte-li ještě čas, zkuste tu poradnu ve finanční tísni, ta Vám pomůže zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 20.08.13 12:54
avatar

CHARITA v nekterych mestech zpracovava dokumenty k osobnimu bankrotu (konkretne CR).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.13 19:37

Dneska předělávím návrh klientovi, který komusi zaplatil 30.000,Kč. Návrh u soudu neprošel a ten kdosi si od toho myje ruce. Takže než se s někým domluvíte na zhotovení návrhu, proberte s ním situaci, co bude, když návrh neprojde. Buď se vrací peníze nebo se opraví návrh.

Jinak i těch 15.000,- Kč je opravdu moc a moc... Se zálohou to je těžké. Také si ji neberu, ale začínám o tom uvažovat. Protože : Dostanete od klienta podklady, připravíte návrh, domluvíte si s ním předání a on řekne, že nemá peníze a že to už ani řešit nebude. za pár týdnů se dovím, že obdobně to udělal i u někoho dalšího.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pojjos
Datum: 08.10.13 18:23

správný postup je že peníze by si měla vzít až po vypracování žádosti,jelikož se do této žádosti vůbec nemusíte platově vejít a tím pádem o peníze přidete.pokud máte zájem napište mi na meil vím o 1 firmě která zaručeně nechce peníze do předu a po té chce 12000 a opravdu pomůže-vlastní zkušenost

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.10.13 08:35

Rozhodně bych toto vůbec nedoporučoval. Znám hodně lidí , kteří takto důvěřovali a o peníze u podvodníků přišli ! Já bych se porozhlédnul jinde. Jsou i instituce , které Vám toto udělají buď o hodně levněji , nebo dokonce zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivulenka*
Datum: 10.10.13 10:53

Jak píší jiní, charita má právní poradenství zdarma: http://praha.charita.cz/sluzby/poradna/, třeba by poradili i po mailu, nebo v jiné pobočce by se s tou pražskou spojili. Zneužít někoho v krizi mi přijde hodně fuj. Mnoho štěstí, ať jste z toho brzy venku a daří se . Ivča

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.