Hádky s partnerem

Od: Datum: 17.08.13 21:29 odpovědí: 7 změna: 19.08.13 11:16

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat když se s partnerem pohádáte, tak jak dlouho se nebavite, nepisete.. S partnerem spolu nebydlíme.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 17.08.13 22:00
Zhruba 5-15minut
Ohodnoceno: 1x

Od: davidp*
Datum: 17.08.13 22:18

Dobrý den,

neexistuje minimální ani průměrná lhůta, po kterou spolu partneři nemluví po hádce. Jsou vztahy, kdy je hádka jen součástí nepřerušené konverzace, jsou vážné hádky, které od sebe oddělí partnery na týdny a měsíce. Takže kašlete na průměry a chovejte se tak, jak to sama cítíte, bez ohledu na ostatní.

David

Ohodnoceno: 3x

Od: martin1965*
Datum: 18.08.13 00:13

Nebavení se je součást psychického vydírání, docela dobrá metoda, potřebujete z toho druhého dostat nějaké informace, buď vyměkne nebo ne, to je souboj na život a na smrt. Mě se docela osvědčilo říci na rovinu, co chci.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.08.13 00:21

Moje maminka s taťkou často nemluvila i více než týden *nevi*. Dnes jí bude skoro osmdesát a tatínek už nežije dva roky. nedávno jsem s ní seděla a povídaly jsme si o životě. A ona řekla : " Kéž bych mohla vrátit všechny ty dny, kdy jsem nemluvila. Tolik dnů jsem pokazila "

Datum: 18.08.13 06:21

Je to možná divné, ale my se ani nehádáme. Opravdu. Jinak jsem upovídaná a nemluvit bych dlouho nevydržela. Tak 5 minut. Když manžel udělá něco, co se mi nelíbí, řeknu mu: JÁ SE NA TEBE STRAŠNĚ ZLOBÍM! Ale řeknu to tak, že to nezní příliš vážně, je v tom spíš znát legrace. On se začne omlouvat a je to zase všechno v pořádku. Ono tím "nemluvením"opravdu oba ztrácejí hodně. Mohli by si říct něco pěkného, ale místo toho mlčí jako pitomí. Pokaždé si vzpomenu na českou komedii: Já to tedy beru, šéfe, kde manželé spolu nemluvili už roky a oba vzali místo topičů na protisměnu, aby spolu nemuseli mluvit. Není to škoda? Vždyť ten život tak rychle uteče a na jeho konci si uvědomíme, co všechno jsme ještě chtěli říct a neřekli. Tak proč se o to zbytečně připravovat? Jaga.

Od: abc*
Datum: 18.08.13 21:52

Musím říct, že se současným mužem se takřka nehádáme a když už se kvůli něčemu chytnem, tak si to hned vyříkáme a je klid, takže se bavíme dál.

Zato můj bývalej byl expert na nemluvení. Přesně si to vybavuju. Po první hádce nemluvil cca 3 dny, po druhé 2 týdny, pak měsíc. Jednou se dokonce urazil na 4 měsíce. Po pěti letech mne to přestalo bavit. A když měl zase svoje období nemluvení, tak jsem se konečně a definitivně rozhodla jít od něj. Musím říct, že jsme neměli společný bydliště. On měl služební byt cca 30 km od mýho bytu, takže to nemluvení pro něj bylo jednodušší. Ze začátku jsem to vůbec nechápala a pokaždé to hrozně obrečela, ale časem to člověka otupí, takže po těch pár letech mi to už ani nepřišlo a když se zas po čase ozval jakoby nic už jsem chodila se současným manželem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.08.13 11:16

Max. pár hodin:) Ale otec přítele rád deptá a v podstatě vydírá manželku tím, že na ni nemluví třeba týden, z malicherných důvodů. Protože je uražený a dává to tak najevo. I na mě to zkoušel. Ona se ho bojí, on to ví. Místo diskuze dvou dospělých lidí se chovají jak děti v mateřince, hrůza.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.