Jak to udělat, aby chtěl svatbu?

Od: Datum: 17.08.13 19:03 odpovědí: 6 změna: 18.08.13 11:37

Dobrý den,mám přítele, je na mě hodnej, máme se rádi,... nic nám nechybí. Chtěla bych si ho vzít Dcera mu i žíkala jestli má rád mamku on že ano a ona chtěla by si mě vzal. Tím mi pomohla, ale on jí prý odpověděl že to nenímoderní, že se svatby prakticky už nedělají. Se svou bývalou manželkou měl probémy, byla mu nevěrná a pak i horší, nechci rozebírat, třeba se kvůli tomu neche ženit - nevim. On je tip člověka kterej neřekne - holky, mám dovču, pojďte pojedeme, všemu musím navrhnout a dokopat ho k tomu, ale nevadí mi to, hlavně že je hodnej...*pusa*¨... Al zase mu nechci říct - vem si mě! Už je to taky straší pán, nevim jak udělat ab ho to nějak napadlo *smich* Musí stí přijt on,... dcera na nějplatí, ale jak jsem psala, prý řekl že to není moderní... POraďte, já si ho chci vzít!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 17.08.13 19:12

Dobrý den, Váš příběh zní romanticky a proto bych spíše doporučoval, abyste jej ještě nějaký čas prožívala takový, jaký je. Je docela možné, že jej Vaše dcera stejně mezitím nějakým svým dotazem posune zase o kousek dopředu. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: jeniferrush
Datum: 17.08.13 20:08

pojďme trsááááááááááááát!

Datum: 17.08.13 20:37

Dobrý den. Vy si ho chcete vzít...On na manželství má jiný názor. Respektujte ho a vyčkejte, až k tomu dojde sám. Nemá smysl dělat na něj nátlak, jestli-že se ženit nechce. Důležité je, že se máte rádi, klape vám to a jste spolu spokojení. Jednou by Vám to mohl vyčíst, že on se ženit nechtěl, že to Vy jste se chtěla vdávat atd...Takto vám nic nechybí, tak tomu dejte čas a buďte trpělivá. Musí to být jeho svobodné rozhodnutí..Ne jen Vaše...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.08.13 21:27

Promluvte si s přítelem na rovinu. Vysvětlete mu, proč dáváte přednost manželství. Ale jestli se ženit nechce, nijak jej k tomu nepřimějete.

Datum: 18.08.13 09:56

Nelámala bych to přes koleno.Poprvé se oženil a nevydařilo se mu to. Tak už teď má strach podruhé do toho vlézt. Jako druh se může sebrat a odejít, sňatek ho svazuje. Toho se bojí. Tak netlačte na pilu, když se ženit holt nechce, nic s tím neuděláte. Kdybyste naléhala, možná byste ho odradila úplně. Ta dcera je jeho, nebo ji máte z nějakého předchozího svazku? Pokud je jeho, možná by mohla na tˇatínka zapůsobit. Vy to ale nedělejte, pokud nechcete zůstat sama. Čím víc se chlap strká do chomoutu, tím víc se tomu brání. Vyjímkou jsou někteří mladí a nezkušení, kteří dosud nevědí, do čeho jdou!*smich* A přijdou na to pozdě. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.08.13 11:37

Počkejte, až přijdete do jiného stavu, pak už bude důvod ke svatbě:))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.