Návrh na lázně

Od: Datum: 14.08.13 15:27 odpovědí: 2 změna: 15.08.13 08:46
avatar

Moje praktická lékařka má měsíc neplánovanou dovolenou. Zastupuje ji jiná lékařka v jiné ordinaci, takže nemá přístup ke kartám. Mám napsaný návrh od neuroložky na lázně a mám s tím jít k prak.lékaři, který má vyplnit papíry a poslat to do zdr. pojišťovny. Může to udělat ta lékařka, která tu na dovolené zastupuje, nebo musím čekat na svoji lékařku. Dnes tam nebyla ani ta náhradní...Nechce se mi čekat měsíc, poraďte co dělat? Nebo zajít sama s tím odborným návrhem na Zdr. pojišťovnu? Poraďte, kdo máte zkušenosti, jsem úplný laik, nikdy jsem to nevyřizovala...mám smůlu...děkuji všem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.13 16:09
avatar

Lékařka, která zastupuje tu vaši, by měla vyřídit vše, co pacienti potřebují. Je to pro ni těžší v tom, že Vás jako pacientku nezná, ale má právo nahlížet do vaší karty a papíry vám vyplní. U nás jsou ve 4 ordinacích vedle sebe obvodní lékaři. Když má některý dovolenou, na dveřích je, kdo z těch dalších ho zastupuje. Sestra má klíče od ostatních ordinací, zajde tam do té mé pro kartu a cizí lékař může klidně ordinovat stejně dobře, jako ten Váš. Stalo se mi několikrát, že jsem svého nezastihla a byšetřena jsem byla stejně dobře. Tak pěkný pobyt v lázních. *palec* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 15.08.13 08:46

Nedávno tady někdo psal, že mu návrh na lázně vypisuje přímo lékař specialista, který mu lázně navrhl a že vůbec k praktickému lékaři s tím nechodí. Zkuste to tam. Třebas uspějete. Jinak je možné se ještě zeptat na zdravotní pojišťovně. Nejlépe by ale bylo telefonicky kontaktovat náhradní lékařku, aby jste nechodila zbytečně a domluvit se s ní, kdy máte přijit na sepsání návrhu. Dělají se ještě různá potřebná vyšetření, takže u toho musíte být.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.