Svatební dar - námět, názor

Od: Datum: 13.08.13 20:14 odpovědí: 4 změna: 14.08.13 13:40

zdravím a pozdravuji. Byl sem jako svědek požádán, abych svědčil na svatbě svému dlouholetému kamarádovi. Jdu tam sám, bez přítelkyně, a nedokážu vymyslet nic jako svatební dar. Zde na stránkách se hodně doporučují peníze, ale těch mají myslím dost. Žijí spolu už několik let, tažke výbava do domácnosti nepřipadá v úvahu. Finance počítám tak do 1500 společně pro oba dva.

Osobně mě napadly dárky dva. Kniha o manželství a společenská hra pro zábavu. A taky sem viděl nádherné hodiny na zeď za cirka 600Kč (hodiny doma nemají, používají snad jen mobil nebo hodiny na troube*smich* ) ale nevím, jestli se hodí skombinovat více dárku do jednoho*ee* poradíte?

Nebo něco jiného, zábavného.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.13 07:13

Ty hodiny, to je moc dobrý nápad. ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 14.08.13 07:53

Dobrý den.

Také jsem pro hodiny + společenskou hru pro zábavu. A na přání bych napsala něco ve smyslu:" Ať Váš společný čas je vždy jen zábavný..."

Od: jirim
Datum: 14.08.13 08:36

A rád bych se ještě zeptal, týden předem jdu na rozlučku se svobodou. Nosí se nějaký dárek pro muže? Nějaká láhev aspoň? S ostatníma nejsme domluveni o dárku ani útratě v hospodě. Tak nevím. *nevi*

A co myslíte, hodil by se k hodinám ještě dárek, darovat jim zvíře ze zoo? Jako adoptovat, a dárkový list zarámovat. Ale jak říkám, bylo by to více dárku v jednom, nevadí to

Datum: 14.08.13 13:40

Zdravíčko, láhev se na rozlučku hodí vždy:D Těch není nikdy dost:).

A co se té adopce týče, je to super nápad, za předpokladu, že mají ke zvířatům takovýto vztah. Sama se na adopci chystám a moc se na to těším, takže takový dárek by mě fakt dostal:). Nicméně k hodinám už se to moc nehodí. Volila bych buď jedno, nebo druhé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.